Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2 dolog lenne a harry potter...

2 dolog lenne a harry potter könyvvel kapcsolatban, Valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés
1. : a 2 kötetben 1 szoval nincs sehova leirva, hb ha nem közvetlenül néznek a kigyo szemébe nem halnak meg.2. : a 6. Kötetben nem irnak olyat h harry adott volna szerencselevet barátainak amikor elment dumbledorreval. De a könyv a visszaérkezéskor emliti. Örülnék ha vki megmlndaná. Mért?

2012. jún. 27. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1-Dehogynem írják csak nem figyeltél...

2-De igen , ezt is írja csak ittsem figyeltél!


Nemtudom mit kell ezen magyarázni, nem olvastad figyelmesen és kész. Most nyilván nem tudom neked fejből megmondani h hanyadik oldalon de biztos h írja...a második kérdésedre legalábbis biztos vagyok benne h irja, vmi olyat mond harry hogy nekik nagyobb szükségük lesz rá és ezért odaadja ronnak.

2012. jún. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3x olvastam el a könyvet... A 2.részben pedig csak harryék mondják h azért nem halnak meg mer nem közvetlenül nézték. De könyvben, vagy tanártol ilyenröl nem hallunk. De a 6 ban sztem nincs leirva mert 3x elolvastam. Lehet hiányzik 1 lap
2012. jún. 27. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
de le van írva a 6. kötetben,még megy is jegyzi,hogy nem kell neki mert ő Dumbledorral lesz és léri,hogy Ginnynek is adjanak belőle
2012. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És miért kell neked hogy tanár mondja?? Tanárok ha jól emlékszem egy szóval sem beszélnek a baziliskusról, de már rég olvastam a könyvet , viszont akkor sem értem h most milyen magyarázatot vársz...Valszeg hermione vmi könyben olvasott erről azt annyi.
2012. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A második könyvben mikor megtalálják Hermionénál a könyvlapot azon van rajta, hogy a Baziliszkusz a szemével öl és hogy elpusztul a kakas kukorékolásától

Harry magától jön rá hogy az áldozatok miért csak kővé dermedtek


A hatosban pedig mielőtt Harry elmegy még felveszi a Felix Felicist és odaadja Ronnak,

Ron nem akarja elfogadni, de Harry meggyőzi hogy nekik van rá nagyobb szükségük

2012. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Faint ***** válasza:
nem hiányzik egy lap sem,leírták azt,csak te valószínüleg nem vetted észre.amúgy pedig a filmekben is említik.
2012. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tényleg mind a kettő le van írva. Elmagyarázom, hol:

1: Titkok kamrája - a vége felé meglátogatják Hermionét, és megtalálják a kezében a cetlit. Nem értik mitől van. Aztán Harry és Ron kitalálják, hogy Mrs. Norris a pocsolyán keresztül látta meg, Hermione a tükrön keresztül, Nick telibe meglátta, de nem halhat meg még egyszer, Colin pedig a fényképezőgépben látta meg... stb. Ezt mind szépen fel van sorolva.


2: De. Dumbledore éjfélkor hazaért, és mondta Harrynek, hogy szaladjon a köpenyért. Mikor felszaladt a klubhelységben találta Hermionéékat, és mondta nekiki, hogy adjanak Ginny-nek is, elmagyarázta, hogy a zoknijában van.


Remélem most már érted.

2012. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ja váágom a 6.at de a 2es ugyis baromsáág xD
2012. júl. 3. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:
dehogy baromság
2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de de simán meghalhatak vna atol még :DDD
2012. júl. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!