Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bosszúállókban hogy értette...

A bosszúállókban hogy értette azt Bruce Banner, hogy az a titka, hogy folyamatosan ideges?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom így kontrollálja a benne lévő szörnyet.

Ha nem lenne ideges,lehet spontán előjönne belőle néha,azt törne zúzna ott ahol épp van.

2012. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de a Hulk-ban meg csak akkor változik át, amikor ideges. Ezek szerint hozzászoktatta magát az idegességhez és így akkor változik át, amikor akar?
2012. jún. 27. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A bosszúállók a Hulk után játszódik időrendileg,ezért valószínű,hogy megtanulta kontrollálni.
2012. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy értelmeztem, hogy Bruce-nak hiába sikerült elfojtania magában Hulkot, mégis állandóan ideges volt, mert így már semmi nem volt, amiből előre meg tudta volna állapítani, hogy mikor változik át megint, mi fogja előidézni. Ez a bizonytalanság non-stop stresszt okozott neki. És Hulk ennek ellenére bent maradt, mert Bruce ezt is akarta. Szerintem amikor erre rájött, akkor találhatta ki azt is, hogy valójában tudja kontrollálni, hisz egész addig is ezt tette.
2012. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!