Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nekem egy könnyen...

Mondanátok nekem egy könnyen kezelhető programot arra, hogy filmeket, androidos formátomúra konvertáljak?

Figyelt kérdés
Tegnap 4 órán keresztül töltöttem le egy filmet.. ezt áttettem memókártyára, és nem nézhető telefonon. Gondolom a formátuma miatt... Mindenképpen szeretnék a telefonomra filmeket, de nem tudom konvertálni... valami megoldást, programot mondjatok légyszíves! :)

#film #telefon #program #Android #konvertálás #memóriakártya #formátum #telefonon filmek #konvártáló program
2012. jún. 28. 09:39
 1/1 anonim válasza:
Én a Format Factory val szoktam Samsung galaxy s plusra DE FIGYELJ RÁ hogy ha konvertálsz vele akk ha a telefon támogatja az avit akk arra konvertáld és ha avira akk is a beállításoknál azt válaszd h magas minőség és méret mert nekem olyan volt h egy 624x256 os filmet 720x480 asba konvertáltam és szaggatott a film mert valószínűleg kisebb volt a bitarágy egyébként a format factoryval pontosan beírhatod a bitarányt a felbontást és mindent és ingyenes nem demo magyar progi.
2012. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!