Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fog visszatérni Tamás...

Mikor fog visszatérni Tamás Atya a Jóban Rosaszbanba?

Figyelt kérdés

Tegnap óta nézem, és csakis ezért, de már meggondoltam, hogy inkább majd tovább is fogom nézni...

Na olvastam, az ötleteket, de én inkább a vámpíros mellett döntöttem, de most már az lenne a reális, hogy Beti(na) Nem tudom, elkezdi siratni Tamás-t és hirtelen csengetnek és ezt mondja: Betti(na), visszajöttem!

Vagy kettétörik a sírkő, és a koporsó is... Nem tudom...



2012. jún. 28. 16:19
 1/3 anonim válasza:
Azt nyilatkozta a producer, hogy mivel sok rész már előre le van forgatva és szintén sok részhez való forgatókönyv meg van írva előre, ezért minimum fél év mire újra a képernyőre kerülhet. Viszont a múltkor Betti álmában már láthattuk egy kicsit újra, remélem állandó szerepet is fog kapni :) de hogy hogy hozzák vissza, az még rejtély
2012. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd valamikor ősszel,vagy télen. Tehát idővel :)
2012. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem télen már biztos képernyőn lesz. :)
2012. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!