Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Metro 2033 könyvhöz (film még...

Metro 2033 könyvhöz (film még nincs) milyen hasonló stílusú (/témájú) filmek vannak?

Figyelt kérdés
Zombis filmeket ne, azokat unom :D
2012. júl. 1. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát esetleg az Éli könyve. Az is posztapokaliptikus, és elég jó. Nekem legalábbis tetszett. :)


http://www.youtube.com/watch?v=StG8zDlfB_U

2012. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Trailer alapján tetszik, kösz! :)
2012. júl. 2. 23:43
 3/6 anonim ***** válasza:

szóval ilyen pusztulás utáni túlélős filmet keresel?

A jövő hírnöke

Waterworld - Vízivilág

Mad Max sorozat

Az út

ezek olyanok mint az Eli könyve

2012. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helo!


Stalker - Kijelenthetö, hogy a legpompasabb darab a temaban. Sokaknak tul "lassu", de akit erdekel az "ilyesmi", az minden percet maximalisan elvezni fogja - en igy tettem :).


Ha vilagvege hangulat kell, akkor meg a The Road is belefer - a komolyabb hangvetele okan föleg.


Jo szorakozast!

2012. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pontosan a Stalker az etalon (de ne egy aklciódús/lövöldözős darabra számíts)
2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem is kell lövöldözés bele, metroba is csak annyi van amennyi kell(ha már katona valaki, és kezében a fegyver akkor csak megvédi magát :P) de a lényege nem az akció :)

az út és a stalker jónak tűnnek, annak ellenére hogy a stalker elég régi :D mad max-ek megvannak, de nekem abba túl sok az action XD waterworld-t meg a jövő hírnökét meg nem tudom trailer alapján megítélni, ezért meglesem teljesbe azokat is :)

köszi mindenkinek, mentek a élet jelek (valamikor régen ennek a jelnek köszönhették a legyőzött gladiátorok, hogy nem haltak meg az arénában) :D

2012. júl. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!