Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani 1 horror-vígját...

Tudtok mondani 1 horror-vígjátékot a Haláli hullák hajnala, a Zombieland meg a Horra akadva szérián kívül?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 08:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
meg azzal van bajod hogy az akkort úgy írom hogyy "akk" meg hogy a vagyot hogy "v"?
2012. júl. 2. 15:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Azzal van bajom,hogy egyértelműen kiderült az írásodból,hogy tényleg elég fiatal lehetsz.

Főleg a flegma stílusodból jöttem rá,meg abból,hogy egy épeszű ember nem írja "tucc"-nak a "tudsz" szót.

Majd ha felnőttél kicsit,akkor folytatjuk a társalgást!

2012. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Jó véletlenül férregépeltem.

Na szóval tudsz v mi zombis filmet vagy nem?

2012. júl. 2. 19:19
 14/18 anonim ***** válasza:

Helo!


Gonosz halott 1-2 - Ez vigjatek elemekkel tüzdelt horror, a müfaj egyik klasszikusa (nem kimondottan horror vigjatek, de mondhatni kötelezö)


Adsz vagy kapsz - Ez az egyik ekdvencem, nagyon hangulatos es jol kivitelezett film - mindenszentekkor különösen üt :).


Tucker & Dale vs Evil (magyar cime Trancsírák, ami egyenesen borzaszto forditas...) - Ez müfajparodia, az elejen jol indul, aztan elegge kifulald es atmegy kaszabolasba, de egyszer megeri megnezni.


Jo szorakozast hozzajuk es nevetesben teljes borzongast:)!


ui.: Bocs, hogy ekezet nelkül irtam, de most igy alakult - külföld :P :).

2012. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Mindegyiket megnézem :)

2012. júl. 4. 09:54
 16/18 anonim ***** válasza:

trancsírák

....

2012. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

FIDO-jó a zombi a háznál.


Rohadt jó film!

2012. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a filmet:)
2012. júl. 18. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!