Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt " Ön szerint így...

Barátok Közt " Ön szerint így folytatódik a sorozat? " 3 lehetséges videó 2012-ben nem lesz?

Figyelt kérdés
Ugye úgy szokott lenni hogy minden nyári szünetben vannak videók hogy szerintünk hogy lesz a sorozat folytatása...Most nyári szünet van és nem látom a tv-ben és sehol sem ezeket.

#sorozat #Barátok közt #RTL Klub #2012 #szünet #nyár #nyári szünet #TV #ön szerint így folytatódik a sorozat?
2012. júl. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán még el se készültek.

Még egy hete sincs vége, egész nyáron meg biztos nem fogják nyomatni.

Ne izgulj, szerintem még ebben a hónapban elkezdik.

2012. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
már engem is idegesít nagyon hogy már mióta vége nincs mert ilyenkor már rég szokott lenni
2012. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adam1c1 ***** válasza:

Engem is zavar a dolog. Léteznek ezek az alternatív folytatások, és már szavazni is lehet rájuk, de megtekintenem nekem sem sikerült még őket.


Barátok közt lehetséges folytatások a nyáriszünet utánra.: [link] "Ezt a videót a felhasználó eltávolította" jelenik meg az üzenet mindhárom videó indítása után Innentől kezdeve akkor hol van nekem lehetőségem mégis megtekinteni ezeket a videókat ?

2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adam1c1 ***** válasza:
Előző kommentemben 2011 es linket mellékeltem. most vettem csak észre. A hibáért elnézést kérek.
2012. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!