Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A palota ékkövét nézők közül...

A palota ékkövét nézők közül válaszolna valaki?

Figyelt kérdés
a konyhai rangoknál oké, hogy kékruhásból pirosruhás udvarhölgy hogy lesz, de mikor lesz egy piros ruhásból zöldruhás udvarhölgy?

2012. júl. 3. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már elég rég néztem de szerintem logikus. Rangot lép. Főudvarhölgy lesz.
2012. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem a főudvarhölgyi rangra gondoltam, hanem a világoszöld ruhájúra
2012. júl. 4. 19:19
 3/5 A kérdező kommentje:
meg még annyi, hogy az udvarhölgyek fejdísze a saját hajukból van, vagy mű?
2012. júl. 4. 19:23
 4/5 anonim válasza:
Nem tudni konkrétan a filmből, de szerintem ha elér egy bizonyos kort, a hajkoronájuk amúgy mű, mivel Lee Joung-Ae a könyvében írja, hogy neki nagyon nyomta a fejét a kellék hajdísz.
2012. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kék ruha az kékeszöld

A kékeszöld ruhások még nem főznek csak segítkeznek puculni meg ilyesmi (mint a tanoncok)

Ekkor kell egy főzővizsgát tenniük

Ha ez sikerül megkapják a kinevezésüket (konyhai udvarhölgy) ez a piros ruha de ekkor még a királyi család kisseb fogásaikat készitik

Ezután azthiszem megint kell teniük egy vizsgát ami nagyon keveseknek sikerül csak

Igy megkapják a teljes rangú udvarhölgy címet (halványzöld ruha)ők készitik a királyi család étkeit

Ezután több 10 év mire valaki főudvarhölgy lesz (sötétzöld ruha,az anyakirályné vagy a királyné nevezi ki (belső udvar feje amibe a királynak nincs beleszólása) több ilyen főudvarhölgy is van mint pl: a királyi éjjelitál,számvevőszék,babfejtő,konyhák,raktárak,társalkodó stb

2018. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!