Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » True Blood 5. évados kérdés?

True Blood 5. évados kérdés?

Figyelt kérdés

A legújabb részt is láttam, és elkezdtem gondolkozni, hogy miért is üldözi az Authority Eric-et és Bill-t?

Ha jól rémlik valamilyen vámpírt megöltek, de már elfelejtettem, a sztori ezen részét valaki össze tudná foglalni?



2012. júl. 3. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nant, a 4. évad végén Bill megkarózza, mert 1. Nan azér jön, hogy megölje őket, 2. tud a tündérekről, 3. mert rohadtul utálják.
2012. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*azért
2012. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nan az ki?

Az uralkodó csaj, akivel Bill Yahtzee-zott meg ilyenek?

2012. júl. 3. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nan az a tévés szöszi volt. Akivel mindig riportokat csináltak, meg ő hallgatta ki Ericet a 3. évadban és a 4. évadban ő mondta, hogy nem bánthatják a boszikat.


A másik, akiről te beszélsz, az Sophie Anne királynő, na őt lényegében Nan ölette meg Bill segítségével.

2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt egy kép, hátha így oké:

[link]

2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja már vágom, most fel is tűnt, hogy elég régóta nem volt a sorozatban, így már világos miért.

Ezért rossz ez a több hónap kihagyás az évadok között.

2012. júl. 4. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
És aki megszökött az meg tudod az a király aki elmebeteg lázadásba tört ki és háborút akart indítani ezért lebetonozták és a földbe temették ezüst borítással, de most vhogy kiszabadult.
2012. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, elég maradandó karakter, őt nem felejtettem el, az a híradós jelenet mai napig megvan a fejemben.
2012. júl. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!