Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a Tom & Jerry filmnek...

Mi ennek a Tom & Jerry filmnek a neve? (Nem sorozat! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon rég, talán 5 évvel ezelőtt láttam utoljára, kazettán a filmet magyarul, nem ez a szokásos sorozat volt amit most nyomnak... Hosszú film volt, de sajnos nem tudom a címét, ezért csak darabkákat tudok leírni a történetből.


Az elején ha jól emlékszem volt pár macska (vagy talán Tom) akik a szemetesekben túrkáltak, és onnan ütöttek össze valami kaját (a szemetes fedelét használták tányérnak azt hiszem).


Tom és Jerry mellett volt egy fiatal lány is, aki mintha megszökött volna a szüleitől, vagy valami ilyesmi, legalábbis így rémlik, majd találkozik Tommal és Jerryvel. Aztán valami híd alatt vannak/bújtak el nem tudom, ott meg talán tejet isznak és kekszet esznek.


Innentől sajnos szinte teljesen homály van, talán a film végéről van még egy olyan kép, hogy valami kis fából készült ház leég.


Remélem tudtok segíteni, szereteném újra megnézni ezt a filmet. Ha az még segít valamit, mindhármuknak (Tom, Jerry és a lánynak) is volt magyar szinkronja.


Köszönöm szépen! :)

(Ha esetleg tudtok még ilyen hosszabb filmet (nem a sorozatot, azt is leírhatjátok)



2012. júl. 4. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 4. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2012. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!