Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szünetel a Barátokközt?...

Szünetel a Barátokközt? (többi lent)

Figyelt kérdés
A múlt héten nem voltam otthon,nem néztem a bk-t. Hétfőn (2012.Júl.2.) észrevettem hogy nem lesz Barátokközt, és az azt követő napokban sem. Tudom hogy szoktak lenni ezek a "nyári szünetelések". Ez a szünet most van? Mi volt a vége?

2012. júl. 4. 20:05
 1/4 anonim válasza:

Igen, most van a szünet. :)


A vége az lett, hogy Gizi titokban a padlásra felmegy inni és cigizni, de közben Juli ott volt, hogy várja Attilát és újra együtt legyenek. Amikor felment Gizi, Juli elbújt, hogy ne lássa meg. Aztán Gizi lerészegedett, majd véletlenül összetörte az alkoholos üveget és megvágta vele kezét, de közben az égő csikket eldobta. Ijedtében elhagyta a padlást és Julira rázárta az ajtót. A csikk lángra kapott és a kiömlött italtól. Továbbterjedtek a lángok, amik gátolták Julit a menekülésben. A nézők a nyáron azért izgulhatnak, hogy Juli túléli-e tüzet vagy nem.

2012. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii a választ :) még az a kérdésem lenne hogy mit csináljak ha nem tudom visszanézni az RTL MOST-on? egyszerűen nem hagyja hogy megnézzem..hol tudnám még megnézni? (youtube-on még nincs fent)
2012. júl. 4. 20:35
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak az RTLMost-on lehet megnézni. You Tube-on maximum ilyen amatőr felvételek lehetnek.
2012. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fent van youtubeon ! :) a 6109-6152(vagyis utolsó) rèszig ;)

ijoco1 csatornáját keresd , én is újranèztem

2012. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!