Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted jó lenne ha megfilme...

Szerinted jó lenne ha megfilmesítenék Repülős Gizi életét?

Figyelt kérdés
Elolvastam a könyvét és nagyon tetszett.(Repülős Gizi – A tolvajok királynője)Egy izgalmas film lehetne. :D

#börtön #büntetés #Miskolc #tolvaj #kleptománia #szabadságvesztés #Repülős Gizi #besurranó tolvaj #A tolvajok királynője #Kosztor Sándorné Bodnár Gizella
2012. júl. 6. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nem sokan lennének rá kiváncsiak -> nem adna rá senki pénzt
2012. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is elolvastam, de nem voltam annyira oda érte. Talán túl sok volt benne a háborúról írt sokkoló rész, miközben a tolvajlás talán kissé háttérbe szorult. Úgy értem, olyan hamar megírta egy-egy esetét, szinte fél oldal alatt. Tényleg hihetetlen, hogy szinte sosem találkozott szembe a háziakkal, ehhez már megérzés kellett, hogy épp melyik fiókot húzza ki, mennyire lapuljon a falhoz, hogy "tudja", nem fog találkozni senkivel. Ez több, mint merészség, ez tényleg hajlam, betegség, ahogy többször is írta.

Nem hiszem, hogy meg kellene filmesíteni, még nem, hiszen akkor ő is rivaldafénybe kerül(het)ne, mint Cini, akiről kevésbé ír elismerően. Gondolom azért, mert Cini bekerült a tv-be a szabadulásakor, Gizi pedig vmiért csak a hírekben, a bíróságról. Viszont egy izgalmas filmet valóban lehetne készíteni, miért ne adnának rá pénzt? Hiszen a Bonnie és Clyde sztorit is megfilmesítették, nem is egyszer. Viszont azt tisztázni kellene, hogy Giziről szól vagy fikció-e, mert az ilyen filmesítésből ez mindig bonyodalom.

2015. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szívesen rendeznék egy filmet róla. De nem vagyok rendező. Viszont megnézném.

Ha a dumapárbajra, meg a kis vukkra volt pénz, akkor erre miért ne adnának?

2015. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!