Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó vámpíros filmek vannak?

Milyen jó vámpíros filmek vannak?

Figyelt kérdés

Nem ilyen Alkonyat hülyeségekre gondolok, hanem amikben viszonylag ,,klasszikus" vámpírok vannak, és a történet lehetőleg az 1800-as évek idején játszódjon, de ez annyira nem lényeges. Olyasmire gondolok, mint pl Az Interjú a vámpírral.


Köszönöm. :))



2012. júl. 6. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát természetesen a Drakula


[link]

2012. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem az 1800-as években játszódik de a Drakula 2000 című film sem hasonlít az Alkonyathoz :)
2012. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Vámpírnaplók. (szerintem nagyon izgalmas, mozgalmas, érdekes)

Tru Blod inni és élni hagyni.

2012. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
A Vámpírnaplók sorozat, de a legjobb vámpíros cucc szerintem! Az Alkonyat nekem sem tetszik, főleg mert gagyik a színészek, meg a rendező, csak a sztori jó. Tru Blood sem tetszik nekem, ismét a színészek miatt.
2012. júl. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Harapós nő (1992)
2012. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Éjsötét árnyék
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi nem akarok itt akadékoskodni , de szerintem az alkonyatnak a sztorija sem vmi jó inkább olvasd a vámpírkrónikákat és a vámpírnaplók sem épp az 1800-as évek idején játszódik ... :D
2012. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!