Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szerepel Angus...

Miért nem szerepel Angus McLaren/Lewis McCartney a H2o 4. évadjában?

Figyelt kérdés
Más sorozat/film? Igazából semmi nem jut eszembe. Tényleg érdekelne, mert szerintem meghatározó és pótolhatatlan karaktere volt a sorozatnak...

2012. júl. 6. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
azert, mert sok ido kimaradt a harmadik es a negyedik evad kozott, angust pedig becastingoltak egy masik sorozatba, amely tavasszal az m1en is ment Csalad csak egy van cimmel
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs negyedik évad.

Hivatalos nincs.

Tudom, lehet látni videókat season 4 meg S04E01 címmel, de az mind csak ilyen rajongók által kreált összevágás.

2012. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Linkeljetek már hol van h2o 4 évead??? Én csak 3 Ról tudok és szerintem nincs 4.évad megvan az összes évad.


Amúgy Luis a sorozatban valahol másik földrészen tanul tovább.

2012. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4.évad?

mert a 2. évad végén "3 éves ösztöndíjat kap az USA-ban", így elköszön, persze a 3. évad utolsó jelenetében pár percet láthatjuk:)

2012. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor vagy később (pl ha lesz 5. évad) vagy soha visszamegy esetleg úgy, mint ahogy állítólag Emma is visszamegy miután neki is véget ért vmi horrorfilmnek a forgatása.
2012. aug. 15. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:

JAVÍTÁS:

köszi, szólt valaki, hogy a 3. évad közepén (13. rész. esküvő végén) utazik el Lewis az USA-ba, én emlékeztem rosszul :)

2012. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!