Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan filmeket ajánlani...

Tudtok olyan filmeket ajánlani, ahol nem lehet egyik karakterrel sem szimpatizálni vagy szurkolni nekik? Olyanokat várok, amiket érdemes megnézni.

Figyelt kérdés
film, karakter

2012. júl. 6. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdés alatti leírást ne vegyétek figyelembe, a kulcsszavakhoz akartam írni.
2012. júl. 6. 23:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen film nem nagyon van,mert a forgatókönyvírók általában arra törekednek,hogy a néző valamennyire azonosulni tudjon a főszereplővel.
2012. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csiriomókus válasza:
ebben picit lehet de nem jellemző rá testvériség
2012. júl. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tizenhárom. Két tinilány lezülléséről szól.
2012. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szabadíts meg minket a gonosztól (2009)
2012. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen olyan film, de pl az X-menben nem tudom eldönteni kiknek szurkoljak. Magneto-nak is igaza van, hiszen az emberek gonoszak a mássággal kapcsolatban lásd koncentrációs táborok, gulágok, vagy amiket az amcsik a japánokkal, vagy az angolok a búrokkal csináltak... viszont ott a másik oldal, hogy ne bántsuk embertársainkat. Eszmének szép, egyet is értenék vele, de sajnos az embertársak bántják őket.
2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!