Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani romantikus,...

Zsennya kérdése:

Tudnátok ajánlani romantikus, shoujo anime sorozatokat?

Figyelt kérdés
Minél hosszabb, annál jobb! :) Kedvenceim: Kaichou wa Maid-sama, Skip Beat, Special A.
2012. júl. 7. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Sakamichi no Apollon és a Clannad jött be a legjobban igaz nemvagyok nagy shoujo/josei bármulő inkább seinen echi jönbe :D

Amugy keressgess MAL-on : Romantikusok pontozási sorrendbe : [link]


Shoujo pontozás szerint : [link]


Josei pontozás szerint : [link]

2012. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 7. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Kimi ni todoke! ♥

Egyszerűen imádom... :) Nem olyan csilli-villi, de iszonyat aranyos és nagyon romantikus. Nálam mindig is első lesz, már 6x láttam mindkét évadot! ;)

[link]


Acchi Kocchi

Ez ugyan nem shoujo, de szerintem tetszene. :) Nagyon édes, és nem is értem, hogy miért seinen...

[link]


Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Ez elsőre furcsának tűnhet, én először abbahagytam az első rész után... :D De aztán megnéztem, és megfogott. Egy kissé beteg, de romantikus és shoujo is. :) A rajzolás sem szép, de egyszerűen megszoktam, és már nagyon szeretem!

[link]


Inu x Boku SS

Ez shounen, de elég romantikus, szóval kaphat egy esélyt... :) Vannak benne fantasy elemek, de nem olyan sok. Egyszer meg bírtam nézni és nem volt rossz. :)

[link]


Ouran High School Host Club

Ez egy alap shoujo mű, csodálom is, hogy nem említetted. :) Bár lehet, hogy nem a te stílusod...

Ez is igazán aranyos, és vicces is, nekem bejött. :D

[link]


Itazura na Kiss

Én ezt valahogy nagyon nem szeretem, de lehet, hogy neked tetszene...

[link]


Kuragehime

Bizarr és nagyon beteg... :D Én rendesen beparáztam tőle, amikor megláttam... De aztán megnéztem és nem olyan jó, de annyira furcsa, hogy már élvezhető. :)

[link]

(Félreértés ne essék, nem leszbikusokról szól, vannak benne férfinemű előlények... :D)


Lamune

Annyira semmilyen volt, hogy már nem is emlékszem rá... :) De ahogy rémlik, 1x nézhető.

[link]


Lovely Complex

Ez is alap, bár nekem nem a legnagyobb kedvencem... :) Azért igazán élvezhető, bár kicsit ez is furcsa. 2x láttam, többször nem igen nézném meg.

[link]


Toradora!

Én gyűlölöm a szerelmi sokszögeket, és csak azért nem szeretem annyira. :) Mármint nyilvánvaló, hogy a végén ki-kivel lesz, de nekem valahogy hosszú volt... Vagy nem is tudom elmagyarázni. :D Ettől függetlenül azért én 2x is végignéztem... Szóval ajánlom neked is, mert nagyon szórakoztató.

[link]


És hirtelen ennyi... :) Nem mind jó, de azért csekkold le őket, hátha tetszik valamelyik. :)

Magában a Kimi ni todokét és az Ao Haru Ride-t ajánlanám. :)

2012. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az Ouran Host Clubot is nagyon szeretem :) csak azt azután néztem meg, hogy kiírtam a kérdést xD
2012. júl. 9. 13:34
 5/8 anonim válasza:
Brothers Conflict.Az még nagyon jó
2015. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vampire knight
2016. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gondolom mostmár mindegy:)
2017. ápr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lightning700 válasza:

-akagami no shirayukihime

-akatsuki no yona

-kimi ni todoke

-toradora

-hiiro no kakera (bár inkább a vége fele)

-kamisama hajimemashita

-itazura na kiss

-boku x inu ss

-vampire knight

-strike the blood (félig meddig bár már rég láttam szóval nem nagyon emlékszem rá)

-ookami shoujo to kuro ouji

-ao haru ride

-tonari no kaibutsu-kun

-amnesia

-noragami (bár erre se emlékszem annyira)

-diabolik lovers

-jitsu wa watashi wa

-brothers conflict

-sukitte ii na yo

-hatsukoi monster (egy kicsit perverz)

-norn9

most hirtelen ennyi:D

2018. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!