Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki régi (kb...

Emlékszik valaki régi (kb 10-15 évvel) ezelötti karate-s filmekre?

Figyelt kérdés

Keresek egy karate-s filmet, aminek a főszereplője egy gyerek volt. A cím nem jut eszembe és neten sem találom meg. Ha minden igaz két részes volt. A story amire emlékszem, hogy a gyerek egy filmben szerepelt és ha minden igaz egy idegen városba is elutazott ahol egy barátja családjánál lakott egykét napot, ahol beleszerett egy lányba. Viccesnek tűnhet, de még za maradt meg, hogy az anyuka hot-dogot készített, volt kerti medencéjük és a lánnyal voltak vieójáték központban is.


Ha valaki felismeri az adott filmet kérem írja meg, hogy mi a címe, mert évek óta hiába keresem!


Előre is köszönöm!



2012. júl. 7. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet hogy a Karate Tigris? Vagy Karate Kölyök? Nekem kis koromban a Karate tigris volt a kedvenc filmem :D 23/F
2012. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a karatekölyök az biztos! A karatetigrisben pedig nem gyerek szerepel és nem is két részes :)


De egyébként valamiért nagyon az dereng, hogy a tigris szó benne volt a címében! De kb. 8-9 éve láttam utoljára, szóval annyi maradt meg amit fent leírtam.

2012. júl. 8. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!