Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsit hulyen fog hangzani a...

Kicsit hulyen fog hangzani a kerdes, te tudtok ilyen filmet? (lent h milyet xd) SURGOS lecci gyorsan valaszoljatok

Figyelt kérdés
Olyan filmet tudtok amibe majdnem "behugyoztok" a rohogestol..hetvegen pizsapa bulim lesz szulinapom alkalmabol es szeretnenk a bnoimmel rohogcselni..mint pl: Ne szorakozz zohannal de remelem tudtok jobbat is
2012. júl. 8. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nicsak ki beszél? sorozat (3 film) és a Nagy durranás első és második része (2. rész neve:Nagy durranás: a második pukk) Ezeken be fogtok sz*rni. Esetleg még a Csupasz pisztolyt is megnézhetitek, abból több is van.
2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonjuk elore is..lehet mindbol nezunk egy resz..de a nagydurranas az bizti h befog futni:DD
2012. júl. 8. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom az itt felsorolt filmeken én nem röhögtem hanem inkább a falba vertem a fejem.. olyan fárasztó viccek vannak benne...


nézzetek showder klubbot, vagy youtuben külföldi kandi kamerát... (pl just for laugh)

2012. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz mindenkinek mas az izlese..en pl a Showder Klubbon nem nevetek de a masikat lehet mehnezzuk koszii.:DD
2012. júl. 8. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=1eyXZI-9lWQ


az tuolsó kettő a legjobb szerintem :)

2012. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
St Trinians
2012. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jöttünk láttunk visszamennénk 1-2

Totál káosz

Vaklárma

ezeken tényleg nevetni lehet :)

2012. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!