Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hallottam hogy Bruce Willis...

Hallottam hogy Bruce Willis Budapesten forgat. Hogyan találkozhatnék vele? Meddig lesz itt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Törj be hozzá, verd le a testőröket és találkozhatsz vele :D
2012. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok és elvileg itt Szeged mellett is forgatják a csernobili jeleneteket. Én is nagy tisztelője vagyok, de sajnos nekem sincs esélyem találkozni vele, és neked sem tudok sok segítséget adni hozzá. Ha ez könnyít valamit, akkor ketten leszünk akik 20 km-es körzetükben tudhatják Willist, de nincs alkalmuk beszélni vele :)
2012. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég későn értesültél róla, mivel már hetek óta itt van, és a forgatás vége felé közelednek...

De jól mondja az előző, Szeged mellett fognak most forgatni.

2012. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg jó későn ébredtél:D

Amúgy nem nyaralni jött úgyhogy max tényleg csak egy jelenet forgatásakor láthatod messziről.

2012. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok meddig lesz nálunk?
2012. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már el is ment. :D :D xD xD
2012. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!