Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz a tengo ganas de...

Mikor lesz a tengo ganas de ti (A felhők fölött 3 méterrel folytatása) magyarországi premierje?

Figyelt kérdés
Próbáltam már utánanézni, google-on, port.hu-n is, de még a várható premiereknél sem találtam meg, pedig Spanyolországban kb. június közepén mutatták be.
2012. júl. 9. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha az ezzel foglalkozó oldalakon sincs róla infó, akkor nyilván még nem tudni :)

Igen, jún 22-én volt kint, de ez kb annyit jelent csak, hogy itthon az után lesz. Nincs rá általános szabály.

2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem lesz mozikban. Ez kb. olyan mintha az angolok vennének magyar filmet a mozijaikba.
2012. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedro Almodóvar filmekkel meg ne gyertek hogy azt is bemutatják M.o-on, mert az más művészet más kategória.
2012. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

16:13-as


Szoktak spanyol filmeket adni moziban. Én sokszor nézem port.hu-n h mik mennek éppen, vagy milyen premierek várhatóak és elég sokszor látok kiírva spanyol filmeket moziműsorban. Azért ne hasonlítsuk össze a magyar és a spanyol filmeket.

2012. júl. 9. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy milyen nemzetiségű a film, ha nincs, akkor nincs.

Bár a port nem a legjobb erre, de ha ránézel időnként, akkor biztos nem kerüli el a figyelmed, ha elkezdik vetíteni.

2012. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én sem hiszem, hogy lesz magyarországi vetítés:S sajnos... Minden nap rákeresek hátha angolul letudom tölteni, de eddig csak pocsék minőséget, spanyolul találtam.
2012. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát angolul én semmiképp nem nézném meg. Remélem nemsokára fent lesz valahol spanyolul.
2012. júl. 10. 22:10
 8/10 anonim válasza:
A thepiratebay-en fent van spanyolul.
2012. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
remélem soha
2012. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz moziba, az első sem volt, de én Almodovar filmet sem láttam moziba, sosem hallottam, hogy Magyarországon leadták volna bármelyiket is, sajnos. Angolul sem találtam meg még az elsőt sem neten, csak spanyolul, de az eredetinél úgysincs jobb, a 2. meg mindenhol mozifelvétel.
2012. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!