Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nézi a Tuti gimi (On...

Láláleda kérdése:

Valaki nézi a Tuti gimi (On Tree Hill) sorozatot? Mi a véleményetek róla? Ki a kedvenc szereplőtök? Melyik a legjobb évad?

Figyelt kérdés
Aki még nem látta, bátran ajánlom.

2012. júl. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a legjobb évad talán a 3. és szerintem nagyon jó kis sorozat volt. kár a kaszáért, habár szép, hogy ennyit megért :D Nekem Nathan és Haley örök kedvenc, de aki karakterben írtó erős az a Dan és Chris Keller is nagyon jó, habár sokkal többet is kilehetett volna hozni belőle szerintem :)
2012. júl. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én régen néztem az rtlen, jó sorozat, évadok hát nem tom mert soha nem irták ki ott h melyik évad megy én csak néztem és kész:) am Brooke volt a kedvencem, és Lucas
2012. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nézem rendszeresen a neten:) A legjobb évad szerintem a harmadik, de csak azért, mert ott vannak a legtöbbet Brooke és Lucas. :) Brooke a kedvenc szereplőm, de igazából mindenkit szeretek(dan-t kivéve). Ja, és óriási Brucas-fan vagyok:)
2012. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!