Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani semmirekellő,...

Tudnátok mondani semmirekellő, nagyon rossz filmeket?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 13:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Megapiranha, Gyilkos cápa vs. Óriáspolip.. mind a kettőt adták nemrégiben az rtlklubon. Ha van értelmetlen, igénytelenül elkészített film, akkor ezek azok.. :D
2012. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még! :D
2012. júl. 10. 13:16
 3/12 anonim válasza:

sztem elég ha ezeket megnézed, nem lesz utána igényed a rossz filmekre :D de ha esetleg mégis..

[link]

2012. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 HalkHogen ***** válasza:

[link]


Megválasztották a valaha készített legrosszabb filmnek. Szerintem jogosan. :) Vannak hasonlóan rossz filmek, de ezt felül... ööö... ALULmúlni szerintem képtelenség. :)


Szinkronosan nézd, mert azzal végképp odab*sz. :DD

2012. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aliens vs Hunter
2012. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hu hu :D én tudok egyet !! :D habár még nem láttam de ez a bemutató szövege ...nagyon nagy :D:


Egy kiöregedett, kidobott autógumi "felébred" a kaliforniai sivatagban. Elkezd gurulni az úton, megáll és elindul, ahogy a kedve tartja. A feltevés, miszerint egy gumiabroncs önálló életre képes, fele annyira sem rendkívüli, mint az, hogy telepatikus képességgel van megáldva. Ennek kézzelfogható eredményeként az akaratával képes bármit felrobbantani. Ennek először egy nyúl látja a kárát, de hamarosan az is kiderül, hogy emberi fej esetében is tökéletesen működik. Miután a csinos nő iránti vonzódása kudarcba fullad, a gyilkos gumi ámokfutásba kezd, miközben a helyi seriff, Chad hadnagy megpróbálja megállítani.


[link]

2012. júl. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tehát Rubber a gyilkos gumiabroncs az vmi fenomenális lehet sztem :D, de a legrosszabb film amit életemben láttam az az Álom.net..na az botrányosan szar.
2012. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Az Álom.net-et meg a 9-es tervet már láttam. :D Akinek van még hasonló rossz film a tarsolyában az írja meg bátran.
2012. júl. 10. 14:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Tövismadarak. Sok embernek bejön, de engem kiráz tőle a hideg. A tömény giccs iskolapéldája. Ne szivasd magad azzal, hogy megnézed. Baromi hosszú, 4 részes.


Taxidermia. Magyar film. A világ legvisszataszítóbb filmje. Ha megnézed, 18 éven alulit és terhes nőt ne engedj a film közelébe.

2012. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na na na! A Rubber jó film!
2012. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!