Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van a Jersey Shore...

Mi értelme van a Jersey Shore c. műsornak az MTV-n?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem nézek tévét, de pár hete elég sok időm van, így bele szoktam nézni az éppen futó műsorokba..és nem igazán értem ezt az ominózus sorozatot.

Amit én látok belőle: Adott egy rakás rosszarcú, kiégett, szolibarna fiatal, akik értelmetlen dolgokról beszélgetnek, és néha elmennek bulizni. Van köztük egy kövér, nagyon csúnya lány, aki (a dögösnek hitt) külsején kívül semmit nem tud felmutatni, úgyhogy inkább mindenkivel lefekszik, és ezért senki nem haragszik rá. Ránézésre a csapat fele alkohol- és drogproblémákkal küzd, sekélyes életstílusukat és felfogásukat pedig semmivel sem tudják kompenzálni, hogy legalább egy kicsit is szerethető karakterek legyenek.

Maga a műsor borzasztóan unalmas, még egy jó balhéra sem futja, folyton csak unott arccal ülnek a kéglijükben és/vagy isznak és kefélnek.

Na most: Ennek a műsornak mi értelme van? Utánanéztem, már a sokadik évadnál tart, amit azért nem értek, mert nem elég, hogy semmi tanulsággal nem szolgál, még szórakoztató funkcióval sem bír. Nem vagyok prűd ember, szerintem ezt bizonyítja az is, hogy kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik szeretik ezt a műsort.

Szóval szerintetek ez miért jó? Nem érdekelnek a 'ha nem tetszik, akkor ne nézzed'-kaliberű válaszok (amúgy nem is nézem), sokkal inkább normális véleményekre lennék kíváncsi minden szemszögből.

Köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 12. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem mit esznek rajta. Szerintem ez ilyen divatműsor a 15-20éves korosztálynak. Egy részt kaptam el ebből, de annyi volt, hogy sötét van, aztán buliznak, verekedés, jön a rendőr, csúnyán beszélnek és . . Ennél még a VV is értelmesebb szerintem.
2012. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi értelme a Barátok Köztnek? Még ennyi sem, mégis már mióta megy.

Nézik az emberek, addig lesz is.

2012. júl. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, azon neha lehet rohogni egy jot.. (rossz szineszi jatek, bena beszolasok, stb.)

De ez a Jersey Shore meg spanglival se vicces (direkt kiprobaltam), inkabb unalmas.

2012. júl. 13. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kell az embereknek. Piálás, drog, buli, szex. Gondolj bele. A való világnak is nagy volt a nézettsége. Ott mit csináltak? Buliztak, szexeltek, piáltak, értelmetlen dolgokról beszélgettek. Ez itthon tökéletesen megfelelt a közönségnek. Amerikában miért lenne másképp?
2012. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a f o shalmaz műsor csak egy újabb példája annak, hogy az egykor jó (és zenét sugárzott) MTV most csak mélyrepülésben zuhan lefele a lejtőn és meg sem áll, amíg le nem ér az aljára.


Borzalmas ez a "műsor" és az összes reality sz..rság.

2017. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!