Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet az, amit az...

Melyik film lehet az, amit az alábbiakban próbálok felidézni?

Figyelt kérdés

Régi film, alig pár jelenetre emlékszem belőle. Valamikor gyerekkoromban láttam (30 felett vagyok, tehát TÉNYLEG régi!) Arra emlékszem, hogy nagy hatással volt rám, ezért szeretném újra látni, de mivel a történetből is alig emlékszem valamire, így meglehetősen nehéz lesz megtalálni.


Amire emlékszem, hogy egy fogyatékos lány volt a főszereplője, akit szellemileg is fogyatékosnak hittek, mígnem valaki rájött, hogy nem az. Egy táblával, a betűkre ejtett kezeivel kommunikált, de voltak viták, hogy ő "beszél"-e, mert valaki tartotta is a kezét. A film végén mutatták, hogy főiskolára jár, és ki is írtak vmit, hogy most mi van vele, tehát igaz történet.

Valami olyasmi rémlik még, mintha a "szív" szó szerepelt volna a címben, de ez nem biztos.


Tud valaki segíteni?


2012. júl. 14. 09:39
 1/4 zusomJe ***** válasza:

A kismadár

(The Miracle Worker)

2012. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam több helyen a sztorit és sajnos ez nem az... :(
2012. júl. 18. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az értelem diadala /2004/??
2020. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem az. Rémlik,mintha az egész valamilyen otthonban játszódna és ott jön rá egy gondozó, hogy a gyerek értelmileg teljesen ép, de nem akarnak hinni neki.
2020. júl. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!