Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Memoirs of a Geisha" van...

A "Memoirs of a Geisha" van magyarul lefordítva? Vagy lehet kapni itt Magyarországban boltokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, éppen japán zenéket keresgéltem a neten mikor ráakadtam erre:

http://www.youtube.com/watch?v=45vOkLq7lok&feature=related (Memoirs of a Geisha Soundtrack)


Ez most nagyon felkapta az érdeklődésemet e film iránt, de sok mindent nem tudok még róla, de van egy olyan érzésem, hogy ez egy nagyon gyönyörű film.

Ti láttátok már ezt a filmet? Vagy itt Magyarországon nem is árulják? Vagy ha árulják akkor hol?

Nem vagyok gyorsolvasó, szóval nem szeretem a feliratos filmeket. De ha ez feliratos sebaj, majd egy kicsit megedződök! :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



#film #soundtrack #érdekes #japán film #Geisha #Memoirs #Memoirs of a Geisha
2012. júl. 15. 14:13
 1/4 ezvan:D válasza:
szia ez egy alap film. sztem nagyon jó. magyarul a címe "egy Gésa emlékiratai" itt megtudod nézni: ***** az oldal alján van :)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon gyönyörű film :) csoda, hogy még nem találkoztál vele mert tényleg egy "alap" film :D
2012. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem is gondoltam volna hogy ennyire ismert!

Amint lesz időm megnézem! :D

2012. júl. 18. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Most, hogy így mondod a napokban megnézem még egyszer :D
2012. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!