Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a rész a medicopter...

Melyik az a rész a medicopter 117-ben? Többi lent

Figyelt kérdés

Az volt benne hogy egyik férfi balesetet szenved valamiféle üzemben és azt hiszem a lába törik el és aztán Ralf és még valaki bemennek érte de csak a sebesült és Ralf társának sikerül kijutnia mert a kivezető cső leszakad vagy már nem is tudom. Ralf pedig bebugyolálja magát és átkel a forró valamin. Csak ennyire emlékszem.

a válaszokat előre is köszönöm


2012. júl. 16. 08:48
 1/4 anonim válasza:
Nem Ralf volt az aki bement valakivel, hanem Florian Kharinnal, igen leszakad a kivezetőcső és Florian utolsó esélyként megpróbál egy utolsó kísérletett tenni azzal hogy a benzines vízbe ugrik ami a lángokban áll, Gina a pilóta pedig a benzin mélyére engedett egy kötelet és azzal húzta fel Florian-t akit egyből vízbe raktak mert hogy égett, kórházba került és egy estére megfigyelésre bent tartották, másnap reggel kiengedték, azt nem tudom pontosan hogy hanyadik rész csak annyit hogy az 4-5. évadban lehet...
2012. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy gyárépület bontása közben nem vették észre, hogy maradt még benzin a csövekben, innen indult a baleset. Aztán azok, amiket már írtak is.

Én úgy emlékszem, hogy már a 6. évad, Flori abban szerepel csak.

2012. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azt hiszem, erre gondolsz: [link]
2013. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azaz, amit belinkeltek :).
2013. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!