Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » My Little Poni, és brony-k....

My Little Poni, és brony-k. Mit jelent ez? (\

Figyelt kérdés

A "brony"-k írják ezt youtube kommentekbe, és van aki hozzáírja ezt fordítva /). Mit jelent ez?

A Bronyk mér szeretik a My Little Ponit amikor ez egy kislányoknak készült mese?



2012. júl. 16. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

Én 20 éves haverom is azt nézi pedig 5 éveseknek készült!!!

Egyébként fogalmam sincs mi mit jelent, de már elegem van mert a haverjaim kezdenek be buzulni tőle. Én marha nagy kíváncsiságomban megnéztem egy részt mert azt hittem ilyen felnőtteknek való mese, de utána letudtam volna vakarni a bőrt a képemről.

2012. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=qz5XD8SjSsQ

Mindenki nézze VÉGIG! Így megértheti a "Brony"-kat

2012. júl. 16. 20:06
 3/29 chrishu ***** válasza:
89%
Jobbak mint a páwák
2012. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
80%
/)*(\ ez BroHoof, az angol brofist (magyarul öklös) szóból származik, csak a brony-k "nyelvén" mivel is a póniknak patája van és a hoof patát jelent. A brony-k (jómagam is) azért szeretik a sorozatot, mert eszméletlenül jó a története, az animáció fantasztikus, és ahogy a linkelt videó is mondja, sok szempontból a fanokra van szabva. Mindenkinek ajánlom a sorozatot, szerintem az első két részt kell megnézni először, hogy meg értsd miről is van szó, kik is a főszereplők. hatereknek meg annyit: akárhogy is gyűlölöd a sorozatot, akármennyire tartod hülyeségnek, azokat akik szeretik tartsd tiszteletben.
2012. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 repix válasza:
33%
Ja ezért bony a borny mint ahogy én is.
2012. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Ez a brohoof. A brofist brony változata.


Előző. Na ne mond hogy ilyen nehéz leírni hogy Brony :D.


És kedves kéredző. NEM KISLÁNYOKNAK KÉSZÜLT. Lauren Faust nem kislányoknak csinálta.


SŐT a Brony-k miatt változtak a show epizódjai de úgy ahogy azt a Brony-k szeretik. A show összes készítője,hangja,stb. Minden évben elmegy a Brony-conra ahol több 1000 Brony gyűlik össze.


A show nézőinek több mint 78%-a kamasz fiú és felnőtt férfi.


Nem foglak tudni megértetni szerintem miért nézzük a MLP:FiM-et.

Mellesleg: A brony-k csak a G4-es pony-kat amit lauren faust készít csak azt nézik. A G3,G2,G1-es mind sz*r.


Kérdező (ha nem vagy Hater) Akkor nézd meg mondjuk az első epizódot és a 2. évad 25-26. epizódját hogy mennyi mindent tettek a készítők a Brony-kért.


Valamint ezt a klippet.

http://www.youtube.com/watch?v=hcNJuT0EUJI


A Cupcakes-et meg hagyd ki mert úgyse fog érdekelni ha hater vagy, vagy ha Brony akkor meg főleg hagyd ki mert valami elmebeteg írta az a Fanfic-et és csinálta a klippet (bár egész jó zenét rakott alá).


Akik nem tudnák: A Cupcakesben Pinkie Pie áthívja Rainbow Dash-t sütni de valójában csak bele akarja sütni őt a sütibe. És az egész Fanfic arról szól hogy hogy kínozza Pinkie halálra Dash-t.


Amit el kéne olvasni a Brony-knak az a My Little Dashie. A legnépszerűbb fanfic és a története: Rainbow Dash átteleportálódik egy félresikerült varázslat miatt az Emberi világba ahol egy ember aki nem látja értelmét élni befogadja majd 15 éven át neveli. Ezután jön az a rész amikor elveszik Dash-t tőle. Hallgass meg bármilyen reading-et vagy reaction-t. Ajánlom Micthemicrophonezero-tól hallgasd meg mert ő nagyon jól elmondja akadozás, hadarás nélkül. És a végén mint szinte mindenki ő se fogja kibírni sírás nélkül.

2012. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%

Aki Brony és ezt olvassa nézzétek meg előttünk a sok hater-t. Ok nélkül utálják a show-t és fanjait miközbe semmit se tudnak róluk.


Ilyenkor ha haterbe ütközik valaki a következőket kell tenni:

1. Ignorálni. Ne jutalmazzuk meg azzal hogy figyeljük őket és válaszolunk az utálkozásukra (én ezt azért írom le hogy akik itt Brony-k és nem tudják mit tegyenek a haterekkel)

2. Durván/keményen reagálni (ritka ha ilyet tesz egy Brony)

3. Normálisan reagálni (sok az ilyen de több az amikor nem figyelnek rájuk. Ez nem annyira hatásos mint az 1.)


A kommentemet az UrbanDictionary nevű oldal Brony szavának magyarázásakor talált mondtattal zárnám (magyarra fordítva):


Haters gonna Hate.

Egy hater aki utálja a brony-kat ok nélkül vagy a show-t ok nélkül úgy hogy azt se tudja mi az kb ilyen:

"ti mind melegek vagytok. Most nem írok ide többet és elmegyek a rózsaszín pólómba csőgatyába súlytemelni és kiverni a pár centis faszom hogy keménynek tűnjek."


Jó megértem hogy vannak olyan bronyk akik nem hagynak békén amég nem nézed a showt de RETTENETES RITKA AZ ILYEN.


Szóval haterek nyugodtan utálhattok minket a show-t ok nélkül mi lesz*rjuk.

2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Amikor először hallotam 1-2éve ezekről a Bronys dolgokról, azthittem vmi áprilisi tréfa, de amikor Diablo 3 artok közt is pónik voltak utána néztem mi ez, gondoltam megnézek még 1 részt és hát... má végeztem a 2 évaddal xd
2012. júl. 29. 22:18
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez sikerült, ön okosabb mint gondoltam.
2012. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A My Little Dashie fanfic-et hol találom? Valaki ha tudna adni egy linket megköszönném!
2012. júl. 30. 10:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!