Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ördögűző tapasztalat tényleg...

Ördögűző tapasztalat tényleg olyan ijesztő? És a sziklák vére? Halálos kitérő 5? Milyenek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Halálos kitérő 5?:D Sziklák vérét láttam elég gagyi. Ördögűző jó bár fiatalabbak számára vontatottnak tűnhet.
2012. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:D

Nem tudom csak láttam az egyiknél és akkor hát ha itt milyen!.. :)

2012. júl. 16. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Leragadtam 3-nál azt még láttam vagy lehet a 4 volt mikor a rabszállitós része. Gagyi FILM+-ra való tömegfilm. Sziklák vére se a legtutibb hogy aztmondjam.Ördögűző az meg alap klasszikus.
2012. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:DD
2012. júl. 17. 08:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Helo!


Ördögüzü bövitett valtozat - Ha teheted, ezt nezd meg, ütösebb, mint a "sima" verzio. Egyebkent a film valoban ütös, azonban ez elsösorban a pap remekbeszabott szenvedesenek köszönhetö. Ajanlott ejjel es egyedül nezni a teljes hatas erdekeben :).


A halalos kiteröböl az egy meg ugy-ahogy jo volt, a többi viszont felejtös nagyon.


Jo szorakozast!

2012. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még a barlangot néztük meg a csapattal de én röhögtem rajta a többiek meg nagyon tojtak...

2012. júl. 17. 10:02
 7/13 A kérdező kommentje:

Meg még a százlábú emberről halottam vagy miaz xDD..

De az nagyon beteges film!.

Amúgy amióta láttam rólla egy képet nem bírom kiverni a fejemből!

megbolondultam?

2012. júl. 17. 10:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Fhuu rabszállítós asszem az a negyedik talán!
2012. júl. 17. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Helo!


Az Emberi szálábúragondoltál? Az egy gyenge film, ami max egy kcsiit undorító elsőre, de annyira vacak film, hogy pár perc után simán kinyomja az ember. Egyébként van második része, ami szintén olyan jó, mint az első :P.

2012. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen arra de azt mondták igy ugy beteges meg ilyn ocsmanysag meg valaki má hányt is tőlle. ://
2012. júl. 18. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!