Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bleach animének már végleg...

A bleach animének már végleg vége? Soha többé nem lesz 1 rész se? A manga is be van fejezve?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
1 év szünetet tartanak,mert már utolérte az anime a mangát.Ha az egy év letelik akkor újra adni fogják.
2012. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert azt írták hogy abbahagyták a bleach-et
2012. júl. 19. 01:06
 3/8 anonim ***** válasza:
mangát folytatják, de én úgy hallottam, hogy 2 év szünet lesz minimum... bár én elnéztem volna más fillereket is :D
2012. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majdha a mangát befejezték megscinálják az utolsó arc-ot, de sztem az még minimum 2év
2012. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%

Kb. négy év múlva lesz vége a mangának, ezt Kubo nyilatkozta.

Mondjuk hamarabb is abbahagyhatná, mert már kezd nagyon szánalmas lenni szerintem.

2012. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem az aizen-esnél kelett volna abbahagyni mert ez a fulsbring-ek vagy mik nagyon szarok voltak,nem volt semmi esélyük
2012. júl. 19. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyetértek , tök fölösleges volt berakni még 30rész fillert meg 1 fullbringeres hülyeséget..
2012. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a Bleach mér akkor elbukott miután megmentették Rukiát... az Aizen-es részek vége meg egy rémálom h milyen sz@r volt -.-'


Egyébként a manga folytatódik Aizen leverése után, de az anime csak később lesz 1-2 év kihagyással. Gondolom azért, h ne kelljen mindig a mangára várniuk h új részt csibálhassanak, és h ne kelljen annyi szerencsétlen filler részt készíteni

2012. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!