Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Született feleségekben...

A Született feleségekben Andrew és Justin hogyan jöttek össze? Végül miért szakítottak?

Figyelt kérdés
Nem néztem a sorozatot, de ahogy utána olvasgattam, nekem az jött le, hogy Andrew csak kamuzta hogy meleg, hogy az anyját bosszantsa, akkor csak ezért jött össze Justinnal? Amúgy meg Justin (aki kertész volt?) nem annak a nőnek volt a szeretője, akinek volt az nagyobb darab férje, aki börtönben is volt?

2012. júl. 19. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Gabrielle szeretője (akire gondoltál) John Rowland volt az első kertész... utána kezdett csak el Justin kertészkedni náluk... nem tértek ki rá különösebben, hogy hogyan jöttek össze... egyik részben meztelenül smároltak egy medencében, pár résszel később már jártak... a 2. évad végén Bree kirakta Andrew-t az utcára, mert lefeküdt az akkori pasijával (amúgy Andrew nem kamuzta, hanem tényleg meleg)... miután Andrew elment Justin már nem szerepelt többet, bár Andrew a 3. évadban visszatért... szóval kimondottan nem szakítottak, csak ugye mikor Andrew eltűnt félévre szó nélkül, akkor Justin továbblépett... :)
2012. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kirakta az utcára az az volt mikor az út szélén hagyta?
2012. júl. 24. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja :D
2012. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!