Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pókember?! Most hogy van ez?

Pókember?! Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Na szóval ugye ez a mostani film a CSodálatos Pókember úgytudom egy teljesen más lesz mint az előző trilógia. De am ez a Gwen Stacy most a pókember nagy szerelme van Marie-Jane? meg régen volt eegy mese abba meg volt valami Felicia Hardy, az kivolt?

2012. júl. 19. 14:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
az új film teljesen semmiben nem hasonlit a trilogiához pókember ebben nem tud hálót lőni hanem egy szerkezet lövi hejjette és am igen gven parkins amúgy igy hivják ez a nagy szerelme mert ebben az a sztori hogy peter apja csinálta a pókokat meg belóg az oszkorphoz és ott csipi meg a pók amit am,úgy sikerül elfognia egy kis fiolába naon szar film am de ha érdekel itt megnbézheted *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja szar film én 3 d ben néztem meg de bitang pusztulatosan fostos semmi 3dhez illő efekt nincs bvenne ennél még a titanik is jobb 3ds film xd
2012. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

1: a 3D-s filmek alig van valami 3D-s hatás

most próbálják a 3D-s filmeket erőltetni, sztárolni, de egyik sem egy nagy durranás

2: ez a pókember film baromi jó, mondom én ezt úgy hogy az előző három pókember filmtől nagyon kiábrándultam, köszönhető annak hogy az előző három pókember film szerintem bénán volt megrendezve és a színészek se voltak valami nagy tehetségek

2012. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

*3D-s filmekben


egyébként Felicia Hardy a Fox Kids-es pókemberben volt egy ideig Peter barátnője, de utána Peter Mary-Jane kezdett el járni

mondjuk ez a Gwen Stacy nekem sokkal szimpatikusabb és a színésznő is szebb

2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*Mary-Jane-el (sietve írok :/)
2012. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lett az új rész/új kezdet!
2012. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az új sehogyan se köthető az eredeti trilógiához, nekem tetszett annak ellenére, hogy tényleg alig volt 3d effekt, a sztori izgalmas meg minden.
2012. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Pókember nagy szerelme valóvan Mary Jane Watson. Csak vele Peter később találkozik.

De Gwen Stacy is felbukkan a régebi trilógiába.

Nos ha a képregény története mellett maradnak, fel kéne bukkannia Mary Jane-nek is mint Gwen egy jó barátnőjének a következő részekben.

Azonban képregényes Mary Jane sokkal tökösebb mint a trilógiás.

Majd miután Gwent megöli a Zöld Manó, akkor barátkoznak össze Maryvel és végül össze is jönnek. Lesz egy közös kislányuk is.


Tehát attól, hogy ebben a filmben Gwen a szerelme, nem ő lesz a nagy ő. Ha sikeres lesz ez az új Pókemeber sorozat, kell jönni neki is.


Ez egy kicsit hasonlít Clark Kent Lois Lane, Lana Lang trióra. Csak Lana nem hal meg.

2012. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*valóban
2012. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sosem tudott hálót lőni midnig szerkezet lőtte a hálót!
2012. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!