Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek a...

Milyen sorozatot nézzek a HIMYM helyett?

Figyelt kérdés
Eddig az igy jártam az anyátokkalt néztem,alig 2 hónapja hallottam róla először és szinte elsőre megtetszett és a végére már annyira imádtam mint más a drogot. Komolyan egyszerűen imádom ezt a sorozatot,és sajnos már minden eddig megjelent részét megnéztem (az amugy nem olyan sok szabadidőm mellett) és most tessék egy egész évet várhatok a 8. évadra. Nem tudtok valami hasonló jó sorozatot? Bár nem hiszem hogy valaha még egy sorozat ennyire fog tetszeni mint ez,imádom.

2012. júl. 19. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Agymenők is nagyon jó
2012. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt, a legjobb sorozat egyikének tartom:


Tudorok

- sorozat -

(The Tudors, 2007) [link]


Ez is rendkivül jó:


Totál szívás

- sorozat -

(Breaking Bad, 2008) [link]

2012. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasonló sorozatok még az Igen, Drágám!, Életem értelmei és a Jim szerint a világ. Én ezeket a Comedy Centralon láttam. Szerintem jók. És igen, az Agymenők is nagyon jó. :)
2012. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Comedy centralos:

Barátság extrákkal

Jelzőlámpa

Felhőtlen Philadelphia

Egy régebbi,de szerintem nagyon jó sorozat:

Páran párban

2012. júl. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!