Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretitek annyira a...

Miért szeretitek annyira a horror filmeket?

Figyelt kérdés
Szerintem elenyésző kivételtől eltekintve, gusztustalan, alantas érzelmi ösztönöket kiváltó filmipari termékek.

2012. júl. 22. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Régen szerettem, mert izgalmasak, de most már mindet hülyeségnek tartom :D
2012. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Agyatlan és értelmetlen, de pont ezért szeretem. Kikapcsol. Lehet, hogy morbid vagyok, de engem nagyon pihentet. Miközben horrorfilmet nézek, nem gondolok semmire, és minden gondomról megfeledkezek, mert tudom, hogy a filmben szereplő gyanútlan áldozatoknak sokkal nagyobb gondjai vannak az enyémeknél... Ráadásul levezetem vele a stresszt. Az meg csak dob az egészen, hogy nem baj, ha a rosszfiúnak drukkolok, mert szimpatikusabb, hisz nem valóság! Csak egy film.
2012. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sci-fit szeretem a legjobban ,de a horrort is. Talán mert azok nem oylanok mint az akciófilmek ,hogy szinte sz összes egyofrmaa horror engem is leköt.
2012. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*arok a horror filmek. Nagy nulla az összes, nincs semmi jó történetük csak valami szörny vagy gyilkos ilyeszteget mindenkit.
2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs uccsó azt kérdezték miért szeretjük így a te válaszodra senki sem volt kiváncsi.
2012. júl. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a horror-vígjátékokat szeretem ma néztem meg a Trancsírákat és a gyilkolós részeknél röhögtem persze azok nem voltak valami viccesek.De a Fantasty filmek a jobbak!! :D
2012. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!