Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Supernatural (Odaát) című...

A Supernatural (Odaát) című sorozatban kik a kedvenc karaktereitek, és kiket bírtok legkevésbé?

Figyelt kérdés
Lehet jó és gonosz, mellék vagy főszereplő is. Nekem Dean és Castiel az abszolút kedvenc, Sam kezd számomra egyre unszimpatikusabb lenni.
2012. júl. 22. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
egyetértek veled, Deant és Castielt imádom, Samet egyre kevésbé. és akit még nagyon szeretek az Crowley :)
2012. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cas az abszolút favorit, Dean mellett. Valahogyan addig a részig, amelyikben megtalálták azt a babát, addig egyformán szerettem Sam-et és Dean-t, de utána valahogyan teljesen Dean!girl lettem :D És amúgy meg OTP: Destiel. Bár igaz, talán a Wincest jobban canon. Vagy nem is tudom... Amióta itt van Cas is, azóta sztem egyformán canon a Wincest meg a Destiel is.

Ja a másik meg Crowley és Pamela akit nagyon bírok, és természetesen Bobby. Akit nem szeretek az John és Samuel (a nagyapjuk). Ellenszenvesek valahogy...

2012. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Cas a kedvenc:)

akit nem birok az Samuel (Dean és Sam nagyapja) meg Uriel és Alastair sem voltak szimpik..

2012. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen Cas és Dean :) De van még pár kedvenc szereplőm, pl Crowley, Alastair, Lucifer (a 7. évadban), és Gabriel :)
2012. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem dean meg ruby a kedvenceim és nem igazán csipem john winchestert
2012. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többeket bírok odaátban, mint nem :D

Dean, Cas, Gabriel, Death, Crowley, Lucifer és Bobby is mind remek karakter.

2013. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!