Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen vicces szövegeket...

Milyen vicces szövegeket mondd a vasember a Vasember 1,2-ben és a bosszúállókban? :D

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ugye?

Azt várod, hogy majd itt leírjuk...beírod youtube-ba hogy iron man és valószínűleg a legjobb jelenetek lesznek felrakva.

2012. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Handuc ***** válasza:
74%

Nekem a Bosszúállókból két kedvenc részem is van amit ő mond :D

1.

Amerika Kapitány: A páncélja elég ütős de anélkül mit ér?

Vasember:Hát, zseni vagyon, milliárdos, playboy és emberbarát.


2.

Vasember:Dr. Banner, az ön munkája páratlan és imádom ahogy kiborul és dühöngő zöld szörnyé alakul.


Nekem most csak ezek jutottak eszembe, de imádom mind a 3 filmet. :D Ha hasonló poénok kellenek akk ajánlom a Sherlock Holmes-ot is :D I <3 you Robert Downey Jr. :D

2012. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem h nem az volt a kérdésem :D a másodiknak pedig köszönöm :)
2012. júl. 24. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az én kedvencem Loki és Vasember párbeszéde :D

Loki: Kérem mondja, hogy az emberségemre akar hatni!

Tony: Az volt a terv, hogy megfélemlítem.

Loki: Heh! Akkor kár volt levetni a páncélt.

Tony: Igen. Kicsit gajra ment, és magánál úgyis ott, a végzet villámló botja. Kér egy italt?

Loki: Hehehe! Nem ér el semmit, ha sérteget.

Tony: Nem, nem. Fenyegetem. Nem kér? Bizti? Én iszom egyet.

Loki: Már jön a Chitauri. Nem akadályozhatja meg. Mitől kéne félnem?

Tony: A Bosszúállóktól. Így nevezzük magunkat. Csapat vagyunk. A Föld legjobb harcosai, ilyesmi.

Loki: Igen. Volt szerencsém.

Tony: Igen. Eltartott egy ideig, amíg összecsiszolódtunk, de vegyük csak számba. Ott a bátyja, a félisten. A szuperkatona, aki egy élő legenda, és rászolgált a nevére. A pasi, akinek düh kezelési gondjai vannak. A gyilkos duó. És magának, öregem, sikerült felbőszítenie, minden egyes tagot.

Loki: Ez volt a célom.

Tony: Nem túl elmés. Ha megérkeznek, és erre mérget vehet, elkapják.

Loki: Ott van a seregem.

Tony: Nekünk meg Hulk.

Loki: Azt hittem, a Fenevad meglépett.

Tony: Nem érti a lényeget. Nincsen trón. Nem létezik olyan opció, hogy győztesen kerül ki. Lehet, hogy megjön a serege; lehet, hogy nem tudjuk legyőzni, de magát elkapjuk. Mert ha a Földet nem is védhetjük meg, tuti, hogy bosszút állunk.

Loki: Hogy lesz a barátainak ideje rám, miközben magával harcolnak? Ez eddig bevált.

Tony: Hát van, hogy nem megy. Férfiaknál előfordul. Ötből egynél.

2013. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!