Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem "irritál" Kelly...

Csak engem "irritál" Kelly hangja a Misfitsből? :D

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni ezt a sorozatot a gépen (Jónak néz ki) és a Kellyt játszó nőnek olyan torz kiejtése volt, hogy ha nem lenne magyar felirat, nem sokat érténék belőle. Míg Nathan beszéde egész kellemes.

2012. júl. 22. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Skins-t láttad, abban is ott van a welsh vagy skót akcentus, de ezektől "élvezhetőek" a brit műsorok, mert így hiteles.


Tényleg szokni kell a hangot, de sokan pont ezt szeretik benne, hogy nem tiszta angol.


Ha magyarul lenne, minden ilyen jellegzetes dolgot elvesztene, mert ott nem törődnek azzal, hogy visszaadják. Nálunk is ha Győzike helyett valaki alámondaná tisztán a szöveget, az is teljesen eltorzítaná a valóságot, és nem lenne az igazi.


"fokken nazis"

2012. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Skinst nem láttam még. Bár mondjuk élvezhető így is csak... olyan fura, de próbálom megszokni. Amúgy milyen akcentusa van Kellynek? :D
2012. júl. 22. 16:32
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt nevettem kicsit amikor ezeket ejtette

us - a-val

gun - azt is lefelé ejtette.

Én speciel, mint említettem Nathan hangja a legjobban követhető számomra, ezért cseng nekem szebben. :D

2012. júl. 22. 16:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

East Midlands-akcentust írnak, a terület Midlands, ennek egy része Skócia, egy része Anglia (Nagy-Britannia közepe)

[link]


A sorozat helyileg Southmere Lake-nél van forgatva, az London külső része (Thamesmead, south-east London)

[link]


Nathan csak két évadban szerepel, utoljára a 3x00 webepizódban (harmadik évad felvezető)

2012. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót. :) Kár h nem lesz most a 3. résznél tartok ( S1) és jókat nevetek rajta. :D
2012. júl. 22. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
A Viasat3 megvette, és magyarul fogják adni, gondolom ősztől. Majd jó összehasonlítási alap lesz, hogyan butítják le a szöveget a szinkronnal, és tűnik el a hangulata a stúdióbeli steril alámondásokkal.
2012. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudtam. o.O Kíváncsi leszek milyen hangokkal adják le. Én régebben szinkronpárti voltam, de amióta olyan sorozatokat nézek eredeti nyelven, mint Misfits, American Horror Story, The Walking Dead... nagy eséllyel rontanak rajta, hiába jók a magyar szinkronok.
2012. júl. 28. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En imadtam a hangjat, ahogy beszelt. :D Lehet, hogy tevedek, de a magyarban se "rendes" magyart beszelt nem? Bar jo regen lattam, mart azt se tudom, feliratosan neztem mindet, vagy szinkronosan. :)
2012. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Még nem adták le magyarul. Az ilyenekkel nem szoktak foglalkozni, néha az orosz akcentust veszik át, de a sokféle britet már nem.
2012. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
láttam a bemutatót (TV6)... háát nem sikerült a legjobb szinkront összehozni. Simon hangja okés, talán Nathané is, de a többi...
2012. aug. 18. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!