Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy indiai filmet keresek!...

Egy indiai filmet keresek! Ismeri valaki? Elég régen láttam délután az RTL-en egy kicsit belőle.

Figyelt kérdés
Szerintem indiai és angol film lehet, mert a történet alapja az volt, hogy a főszereplő indiai lánynak már kiválasztották, hogy kihez kell hozzámennie, de neki mégis egy szőke európainak kinéző férfi tetszik meg. Az lány apja szegényebb és legalább 3-4 lánya van. Valami esküvőre mennek családostul és ott az egyik indiai férfi barátjaként jelenik meg a szőke férfi. Kb. 20 percet láttam belőle sajnos nem tudok többet. Esetleg ha még ez segít : Úgy rémlik mindenkin nagyon színes ruha volt.
2012. júl. 23. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolsz?


[link]

2012. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
erre én is kiváncsi lennék, h a jelzett filmre gondoltál-e vagy másikra... a szines ruha... háát minden indiai filmben szinesek a ruhák :) nekem más ötletem nincs sajna pedig elégsok filmet láttam, de még gondolkozom!
2012. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen első válaszoló ez az :)) Tudom, de ebben a filmben még az egyéb kiegészítők, bútorok meg minden nagyon színes volt :D Azt nem tudom, hogy minden indiai ilyen-e nem sokat láttam eddig. Köszönöm a válaszokat! :))
2012. júl. 24. 21:22
 4/6 anonim válasza:
:)
2012. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2013. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megválaszolták korábban. A mátkaság és legényélet című filmről van szó. De azért köszönöm! :)
2013. nov. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!