Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok nagyon félelmetes...

Mondanátok nagyon félelmetes újabb horror vagy triller filmet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, amitől tényleg meglehet ijedni, annyi félelmetes rész van benne, főleg újabb filmek érdekelnének, ilyesmihez hasonló filmet érdekelnének mint pl: Insidious, tükrök, Beneath, nem fogadott hívás, 1408, mártírok !

Tehát nem véres, hanem félelmetes érdekelne, persze vér is lehet benne, csak ne az legyen a fő témája !



2012. júl. 23. 16:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
fekete ruhás nő
2012. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, csak nem tudom honnan töltsem le! :S beloadon nincs fent, máshol pedig nem vagyok fent !
2012. júl. 23. 16:40
 3/11 anonim válasza:

*****

itt a link.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi, de 300 megával nem túl nézhető a minősége szerintem ! :D olyan 2-3-4 gigás link nincs véletlen ?
2012. júl. 23. 17:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Pont az Insidious-t akartam ajánlani. Nagyon durva, úristen, pedig 1 csepp vér nem folyik benne. Eddig semelyik másik film nem sokkolt le ennyire :D


REC 1-2? Spanyol film, úgyhogy nincsenek benne háliwúdi húzások. De nem rossz, meg lehet ijedni tőle. Az amerikai változat azt hiszem a Grave Encounters.

A Mások (Nicole Kidman-es) is ijesztő, de az inkább dráma.

Vagy kezd el nézni a Walking Deadet (sorozat). Zombis, de nem a vér benne a lényeg.

Vagy nemrég jött ki az Ideglelés Csernobilban, de azt még énsem láttam :P

2012. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az Ördögűzés Emily Rose üdvéért is eléggé ijesztő. Azt csak nappal mertem nézni.
2012. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
REC-et láttam, az ördögűzősset még nem, egyébkét nekem a mártírok tetszett nagyon, mert teljesen más a film vége, mitn amire számít az ember a legelején! :D Egyébként valami összetett horror is érdekelne még, ha léterik, pl vedd a lelkem, de már az összes jót láttam szerintem az a baj! :D
2012. júl. 23. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Ami nekem mostanában nagyon bejött: Az árva (Orphan), bár igaz 2009-es film, de nagyon bejövős! :)
2012. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt láttam, nekem is nagyon tetszett! :D
2012. júl. 24. 00:36
 10/11 patacsata2012 válasza:
az ideglelés csernobilban úhhh azt nézzétek meg az komoly de abba sincs olyan sok vér inkább rémület ... wháhhhá kirázott a hideg mikor hirtelen egy tipegő gyerek rondaság jött ki a dobozok alól és több is volt:D nézzétek meg! online-filmek.hu nekem a putlocker linkeket viszi (Feliratos) sajna.
2012. júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!