Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem rajfilmeket adnak a...

Miért nem rajfilmeket adnak a Disney Channelen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert egy szar csatorna,azért.Megha adnak is,akkor is valami szart.

Egyébként régebben FoxKIds volt a neve,akkor még jó volt.

2012. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem 8-10, hanem 12-15 éveseknek szánják a műsort.
2012. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok. Ha rajzfilmet akarsz nézd jimjam-et vagy a bebe tv-t -.-"
2012. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12-15 éveseknek?Láttad te,hogy ott miket adnak?Azok a "vígjátéknak" nevezett agymosó baromságok még a 3 éves szintet nem érik el.
2012. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézem a disney-t. miért, szted a tom és jerry szintű kid vs. cat, vagy a tottaly spice papírizü, erőltetett párbeszédei jobbak?? xD

egy példa: sam épp a gonosszal küzd, és vesztésre áll. clover vagy ki meg van kötözve. egyedül alex maradt. hősiesen áll a küszködő sam előtt.

alex: hát ezt el kéne intéznem...

sam: áááááááá áááhhéééhááá

alex: SAM MEGMENTELEK!!

sam: ááááááááááááááááááááááá

alex: megyek és megmentem...

sam: segítséég!!

alex: nem hagyhatom, hogy odavesszen az egyik legjobb barátom!!

sam: aaaáááá

alex kikapja a gonosz kezéből a kardot, és meg is köszöni, ahogy szokta, legyőzi a gonoszt, és csodálatos módon egy perc múlva samen egy karcolás sincs...-.-" neemááár, ovis estimese. sokan mondták itt a gyakorin, hogy szerették a foxkids-et vagy mit...a nevében is benne van...jimmy cool vagy mi, meg andy a vagány...szánalmas. am nem értem a disneyn tök átlagos vígjátéksorozatok mennek. mondjuk lehet, hogy nem éritek, csak a rajzfilmeket...

2012. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó,miért a 13 éves szűzkuvák ugrálása (Indul a risza) normálisabb ezeknél?Meg a hülye műröhögések.Egyáltalán nem viccesek a műsoraik,minek kell oda műröhögés?


Amiket feloroltál,azok meg tök jó műsorok.:D Bár a Tottaly Spies nem annyira.:P

2012. aug. 21. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel,azok nem viccesek.Tipikus amerikai butító szenny az egész.Nem viccesek.Mondjuk én azt sem néztem,amiket még felsoroltál,mert nem érdekelnek az ilyenek,de csakhogy tudd,a rajzfilmekből is rengeteg fajra van,meg kell válogatni okosan,hogy mit nézel.A tom és Jerry tényleg jó viszont.
2012. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az indul a riszát én is rühellem. Amikor azt mondtam hogy 12-15 éveseknek szánják a müsort, akkor a jobb vígjátéksorozatokra gondoltam, mint pl.: benne vagyok a bandában, sok sikert charlie :)
2012. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!