Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek valami You're beautif...

Murasaki Ichigo kérdése:

Ismertek valami You're beautiful-hoz és Heartstrings-hez hasonló koreai doramat?

Figyelt kérdés
Akár ugyanúgy Jung Yong Hwa is benne lehet de olyan sorit kerrsek amiben sok a helyes pasi :P negatív válaszoktól kiméljetek.gomawo ;) ^^"
2012. júl. 23. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen az összes többi mivel nagyrészt 1 kaptafára készülnek. am én inkább japcsit tudnék ajánlani ha az érdekel (én inkább azokat lesem) sok jó pasi van és hasonló történetűek is vannak (csak a yb-t ismerem) ha ësdekel pár cím irhatok:DD
2012. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kivancsi vagyok,irhatnal parat :) (bocsi hogy nincs ekezet :P)
2012. júl. 24. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nobuta wo produce, 1 pound gospel, hana kimi, hana yori dango, yamada tarou monogatari, meji chan no shitsuji, Kurosagi. my boss my hero, Gokusen, sapuri, yamato nadeshiko shichi henge,
2012. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gachibaka, Paradise kiss, Goong, Herb, vacation, You've fallen for me, Muscle girl, Marry me mary, mary stayed out all night...etc. szerintem ezzekkel el leszel 1 darabig:D jó szórakozást! írhatsz privátban;)
2012. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

playful kiss. <3

nem tudjátok honnan tudnám letölteni a heartstrings-et vagy az it started with a kiss-t??? eddig csak feliratot találtam hozzájuk. :(

2012. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

filmek: nineteen (t.o.p, seungri) 100 days wit mr arrogant, chilling romance(kis horror de aranyos),

dorama: flower boys ramyun shop, boys over flowers, goong, personal taste/preferenc (utolsó kettő lee min ho, és a b.o.f.ben kim hyun joong), playful kiss(kim hyun joong),

nézegess doramax264en!!! :)

2012. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi, nem jol irtam, nem utolsó kettő... hanme a boys over flowers és a personal taste a lee minhos
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!