Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti már várjátok a Castle 3....

Anime666 kérdése:

Ti már várjátok a Castle 3. évadát?

Figyelt kérdés
Ugye most lett vége a 2.-nak, és mindjárt lesz a 3.évad az Rtl Klubon :DDD

2012. júl. 24. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Akit igazán érdekelt, szerintem már rég végignézte a meglévő 4 évadot, nem pedig vár, hogy egyszer végre leadják magyarul.
2012. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naja, akit érdekel az már látta aki meg csak az unalmas egyedül töltött estéket akarja átvészelni az pedig azért várja hogy lefoglalhassa magát.
2012. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, csakhogy akinek nincs kábel vagy digi tv-je?! Az mit csnáljon!? Én azokat kérdeztem akinek nincs digi vagy kábel tv-je !!!!!!!!
2012. júl. 25. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ, hogy kinek van kábel- vagy digitévéje. Az sem látott többet a tévében, mint akinek nincs, mivel nem ott adják.


A netről töltik le és nézik, mivel oda az adást követő percekben felkerül az új rész, feliratot pedig csinálnak hozzá pár napon belül.

2012. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a feliratos filmeket :DDD XXXDDD
2012. júl. 25. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Így nem tudod hogy mennyi jó sorozatról maradsz le, aminek hozzánk híre sem jutna el a tévékből.

A magyar szinkron egyre rosszabb minőségéről az eredetihez képest, vagy a rád ragadó nyelvismeretről nem is beszélve.


Azt sem árt figyelembe venni, hogy nálunk legalább egy évet csúsznak a sorozatok, és nem egyet hagytak már félbe végleg. Nem nézem, de a Castle-ről is úgy tudom hogy össze-vissza adják, és elég mostohán bánnak vele, ahogy bejön az ősz-tavasz szezon a saját műsorok vagy a licencelted kiszorítják.

2012. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én szoktam feliratos filmeket, sorozatokat nézni. Csak nem tartoznak a kedvenceim közé, mármint a feliratos filmek, de amúgy szoktam :DDD
2012. júl. 25. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a harmadik évaddal speciel úgy vagyok hogy olvastam az összes részét most nézni is jó lesz. Sajnos megnézni én csak a negyedik első és a második évadot tudom a neten de örülök hogy végre adta az rtl. Ha meg szeretnéd nézni a negyedik évadot itt megtudod: www.filmezz.eu

Ha elolvasni szeretnéd a harmadik évad részeit itt megteheted: www.hogyvolt.hu/Castle

2012. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!