Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leirná valaki hogy miről...

Leirná valaki hogy miről szòl a Felhők fölött 3 méterrel c. film második része?

Figyelt kérdés
koszi elore :)
2012. júl. 25. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

A történet két különböző világban élő tinédzserről szól. Egy valószerűtlen kapcsolat krónikája, ami gyakorlatilag lehetetlen, mindazonáltal elkerülhetetlen. Babi tehetős felső középosztálybeli családból származik, aki korlátok közt nőtt fel, jól nevelt, ártatlan és betart minden szabályt. Hache ellenben lobbanékony, lázadó alkat, és megbízhatatlan természet. Állandóan keresi a veszélyt, folyamatosan harcban áll mindennel és mindenkivel, illegális motorversenyeken vesz részt. A két fiatal megtapasztalja az igazi szerelem érzését.


Forrás: Port.hu


Személyes vélemény: A főszereplő srác szinkronhangja kicsit gagyi (nekem), de amúgy nem rossz.

2012. júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi h vetted a faradtsagot,de en a masodik reszre lennek kivancsi:-)
2012. júl. 25. 01:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen az az első része, kedves első, amúgy igen eléggé rossz a szinkronja, nem tudom miért nem a Bárkás szinkronhangot kapta ide is!!!!



A felhők fölött 3 méterrel 2. - Akarlak! - Tengo ganas de ti (2012)


Hache (Mario Casas) elutazik néhány évre Londonba, de Babit nem tudta kitörölni szívéből, az idő múlásával sem, visszaköltözik Barcelonaba. Mire visszaérkezik azt tapasztalja, hogy minden megváltozott körülötte, ő is. De egy dolog pontosan ugyanaz, Babit továbbra is szerti, azonban ő új életet kezdett, egy másik férfivel jár. Hace előröl kezd mindent, elköltözik, új barátokat talál, munkát vált. Találkozik egy lánnyal Ginnel (Clara Lago), akibe szerelmes lesz. Hace összezavarodik... El tudja felejteni Babit?

2012. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem néztem a Bárkákat de ebben a filmben a srác szinkromhangja kiborított. Nagyon pocsék, olyan mintha ha zéró átéléssel csak felolvasná, ledarlálná a szöveget, hogy mehessen már minnél hamarabb haza...

A film vége egész jó, az elején viszont sokszor felszaladt a szemöldöm, nekem őszintén annyira nem jött be. De ha van második rész, azt még megnézném. Megvan már magyarul is valahol?

2012. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ugy tudom meg nincs, nemreg vetitettek a spanyol mozikban, feliratosan sincs fent sehol:S

koszi a valaszokat!:)

2012. júl. 27. 00:04
 6/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, sikerült megnézned végül a második részt?
2012. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, sikerult :-) de meg sem kozeliti az elsot, velemenyem szerint.
2012. nov. 18. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!