Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Mario Casas...

Mi a véleményetek Mario Casas 2. helyezéséről a Filmkatalógus a kedvencek rovatában?

Figyelt kérdés

Enyhén szólva nem túlzás ez?


[link]



2012. júl. 25. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy filmkatalógus helyezés, az oldalra látogatók véleménye alapján! Szóval nem tudom miért tartod túlzásnak, sok tini oda van érte, nem csoda, hogy 2. lett ott.

Amúgy szerintem jó színész!

2012. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HalkHogen ***** válasza:

A tinipunik megnézték a felhős marhaságot, benedvesedtek a faszitól, és gyorsan elkezdtek szavazgatni, mert azt hiszik, ez aztán a férfi. :)


Számomra nem igazán mérvadó a véleményük. Sőt, nemhogy "nem igazán, hanem "nem" mérvadó. Hehhehhe.

2012. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg tartani fog ez a felhők felett mánia addig meg fogja tartani a helyét. Ez olyan mint amikor Robert Pattinsonért, Taylor Lautnerért és még sorolhatnám hány tinibálványért voltak oda. Múló hóbort. De az én véleményem hogy nála ezerszer jobb színészek sokkal hátrébb vannak ezen a listán.

Egyébként kíváncsi lennék ha nem nézne ki úgy ahogy, hanem csúnyább és véznább lenne akkor is úgy szeretnék?

2012. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!