Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók, mikor?!

Vámpírnaplók, mikor?!

Figyelt kérdés
Nem tudjátok mi van vele?Már úgy nézném a 3. évadot a tévében.

2012. júl. 25. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne várd, mert minimális az esélye hogy leadják. Az eddigieknek rossz volt a nézettsége, és sok más sorozat évadjaival van elmaradva az RTL.


Jobban jársz, ha angolul folytatod, ott nincs 1 éves vagy több csúszás, adás után 1-2 nappal már magyar felirattal nézhető.

2012. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is online, felirattal néztem meg :)

Semmi gond nem volt vele, nem halad gyorsan a felirat, a sorozat szinvonalát egyáltalán nem rontotta.

Igazat adva az előttem szólónak, ne várd nagyon mert ilyenkor már el kellett volna kezdeniük vetíteni, ha szándékukban állt volna.... :(((

2012. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De október 11.én már angolul jön a 4. évad és a 8. könyv is ahol várhatólag Damon feltámad !!!
2012. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feltámad? Miért meghalt??

Meséééééééééééélj :D :D :D

2012. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ettől féltem....pedig direkt vártam nyárig,h magyarul nézhessem.De mind1 akkor valószínű elkezdem felirattal úgyis jó lesz.
2012. júl. 27. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fejezték be mert nem volt érdeklődés!De könyörgöm!Akkor miért olyan későre rakták??Én nézem volna ha mondjuk 9-kor kezdődik vagy valami
2012. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha 18-as karikás, akkor nem lehet este 10 előtt leadni.


De nekem úgy rémlik hogy hétvégén volt délután 4-5 óra körül. Amerikában is csak 13 éven aluliaknak nem ajánlva fut (PG-13).

2012. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!