Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz 4. évad?

Mikor lesz 4. évad?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Mikor lesz a h2o-nak 4.évadja?? Angolul,neten, vagy szinkronosan neten, vagy tv-ben?? Lécci linkeljetek,hogy honnan tölthetem le pár részét,vagy hol nézhetem meg!! Youtubon már néztem, de ott csak régebbi részeket vágtak össze -.-.. Kérlek segítsetek!! Privibe is írhatjátok a linkeket ;)

2012. júl. 25. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
4. évad nincs tervben, helyette a Mako Mermaids sorozatot kezdik el forgatni.
2012. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az is sellős?? Ugyanolyan?
2012. júl. 25. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor a 15 éves Zac elmegy kempingezni a Mako Szigetre, akkor még nem sejti, hogy minden mozdulatát követik az ottani sellőlányok, Sirena, Nixie és Lyla, akiknek az a feladatuk, hogy elkergessék a betolakodókat. Amikor a mágikus víz és a Hold fénye kapcsolatba kerül egymással, Zac-el valami varázslatos dolog történik. Másnap reggel észreveszi, hogy uszony nőtt a lába helyére, és varázserőt kapott, amivel uralni tudja a vizet, ám ezt nem veszik jó néven a sellőlányok, ebből még bonyodalmak lehetnek…
2012. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 25. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
nemár. akkor az az új sorozat csak egy másolatszerű. semmi fantázia. a h2o fantáziadús, izgi. de ez az új nem hiszem hogy jó lesz. helyette csinálhatnának h2o 4.évadot is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! csudába. kár:(((((((((((((((((((((
2012. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15:12 : Szerintem is. Az egy utánzat és nem lesz egy semmi se benne izgi :-/ A h2o 4.évadban visszajöhetne az Emma és akkor 4 sellő akkor a barátságuk megromlana Bellával sértődöttek lennének, az erőjük elszabadul, valamelyikük családja észrevenné,hogy a lánya sellő abból is bonyodalmak, nagyon sok izgi dolgot lehetne csinálni :-/
2012. aug. 4. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:

én is így gondolom:)) ahelyett hogy belekezdenek egy utánzatba folytathatnák az eredeti sorozatot: a h2o-t.

15:12-es voltam.:)

2012. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!