Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi történt ezek...

Szerintetek mi történt ezek után? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az Aang avatar és a Korra avatár megjelenése között eltelt több mint 15 év(a filmre gondoljatok.. ) És úgy érzem megszakadt a folytatás . Igaz a Korra avatar minden várakozást felümul . Mégis hiányos a film közepe. Mi történhetett az eltelt idő alatt?


Örömömmel várom az általatok kitalált fantázia dús folytatást viszont azt szeretném kérni úgyeljetek a valós folytatásra (Korra Avatar)

És ne kelejtsétek el Zuko annyát, aang és Katara viszonyát..


Szóval értitek...


Csak is igazi rajóngóktól!!!



2012. júl. 25. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a tűz könyve után jelentek meg az ígéret ami tovább viszi a történetet. Remélem nem mondtam hülyeséget.
2012. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed...


Milyen filmre gondoljunk? Amit M. Night Shyamalan rendezett azt teljes mértékben ignorálni kell, túl sok mindent változtatott meg a sorozathoz képest...


Aang és Korra között nem sok idő telhetett el, mert egyből reinkarnálódik az Avatar.


A Korra legendája és Aang legendája közötti cselekmények között 70 év telt el.


Hogy eközben mi történt az a Promise 1, Promise 2 és a szeptemberben megjelenő Promise 3-ban van benne, a 3.-ban ki is derül mi lett Ursaval.


Ha fanfictiont szeretnél kérni tőlünk akkor most melyik időszak is érdekelne?

Mert 70 év az rohadt hosszú, téged a háború utáni pár év érdekelne vagy mi, a 15 éves dolgot nem értem mire mondod...

2012. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 15 év a mi életünkben lévő 15 év. Szóval 90-es években volt az Aang legendája most meg a Korra legendája. Viszont ebben az esetben én se értem, hogy miért 15 évre gondol a kérdező, hiszen Aang megélte az öregkorát, szóval ott jó sok év eltelt :)


Amúgy Aang története képregényben folytatódik, már kijött 2 és szeptember 26.-án jön ki a 3. :)

2012. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, most jöttem rá, hogy az első sorozat 2005-től 2008-ig volt, úgyhogy fogalmam sincs mire gondol.
2012. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!