Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez az Így jártam anyátokkal...

Ez az Így jártam anyátokkal VAGY a Jóbarátok karácsonyi epizódja?

Figyelt kérdés

Még a sulival néztük pár éve és én akkor még egyik sorozatot sem ismertem a kettő közül, úgyhogy sajnos nevekre már nem emlékszek és a szereplők külsejére se nagyon. A lényeg:

Karácsony este van és vendégek érkeznek valakikhez, jön valaki, aki társasjátékokat szokott csinálni és elhozza az új társasjátékát. Ez egy orvosos játék, ketyeg talán egy óra és úgy rémlik, hogy "szétdurran a lép" vagy valami "szerv" tehát ilyen játékszerv és trutyis lesz a karácsonyi menü, azt hiszem a pulyka. Úgy rémlik, hogy idegesek lettek, de többre sajnos nem nagyon emlékszek.

Esetleg azt is meg tudná valaki mondani, hogy hanyadik része a sorozatnak vagy hogy hol tudom megtalálni? Nagyon örülnék :-)



2012. júl. 26. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az Így jártam anyátok egyik karácsonyi epizódja (vagy hálaadás?). Lily apja viszi a hülye társasjátékát.:D

Azt nem tudom, melyik része.:)

2012. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óóó nagyon köszönöm! :-) Esetleg azt még megtudhatnám hogy hanyadik évad vagy hogy kb hanyadik évad? Csak hogy mégis melyik részen keresgéljek, mert fogalmam sincs sajnos... :-)
2012. júl. 26. 19:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam!!! 5. évad 9. rész és tényleg Hálaadás :-)
2012. júl. 26. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így Jártam Anyátokkalból a legjobb ünnepi rész, ahol Barney karácsonyi dalokat énekel.:)
2012. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ráleltél.:D:D
2012. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!