Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Batman filmben (felemelk...

Az új Batman filmben (felemelkedés) mitől olyan erős Bane mint egy medve, mikor! Esetleges spoiler! Nem juttat olyan anyagot a szervezetébe amitől erősebb lesz?

Figyelt kérdés

Ez nekem furcsa is volt, mert ugyebár a képregényekben, plusz az archam asylum játékban is az volt Bane jellegzetessége, plusz elég buta is volt, ellentétben a filmmel (számomra a fimbéli Bane, nem is az igazi Bane)

Valamint szerintetek volt olyan jó film, mint a sötét lovag? (szerintem közel sem)


2012. júl. 27. 17:31
 1/5 anonim válasza:
58%
Mivel a Nolan féle Batman filmek nem a képregény alapján készülnek hanem saját feldolgozás, nem is érdemes párhuzamot vonni a kettő között...
2012. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1: gyúrt...

2: te se ástad nagyon bele magad a témába.. a képregényben pont hogy az volt a jellegzetessége, hogy bivalyerős, és még okos is. És jé, a filmben is ezek a tulajdonságai.

3: A Venom meg nem nagyon illett volna bele ebbe a realisztikusan felépített világba.

4: Várható volt, hogy nem lesz jobb, nem is lett jobb. De attól még nagyon jó film, kb a Kezdődik színvonala. Viszont az alapján, hogy olyanokon akadsz fenn, hogy Bane nem egy vegyszer hatására növeszt másodpercek alatt 120 kiló izmot, hanem csak simán erős, csodálom, hogy a Sötét Lovagot szeretted :)

2012. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem akadtam fönt rajta, hanem csak szemet szúrt :)

Amúgy azt, hogy Bane buta nem a képregényekből szedtem (a képregényeket nem ismerem, nem olvastam őket) hanem a schumacher féle batman és robin-ból, ahol 1 mondatot nem tud összerakni, plusz a Batman: Arkham Asylum/city játékokban se valami agyafúrt.

2012. aug. 6. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez a Bane szerintem sokkal jobb mint az eredeti, vagy az általad említett Batman és Robin-os

Egyébként valószínűleg nem csak gyúrt, hanem harci kiképzést is kapott az Árnyak Ligájában

amúgy a film szerintem van olyan jó mint A Sötét Lovag

A Sötét Lovag talán egy kicsivel jobb Heath Ledger játéka miatt

2012. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Schumaher féle Batmanak, a Batman filmek szégyenei, az IMDB-n sem véletlenül kaptak 4 pontot (se). Hiába a híres színészek (Jim Carrey, Schwarzenneger) attól még el tudta tolni.

Egyébként Bane itt az Árnyak Ligájának tagja volt, egyrészt azért olyan erős, másrészt a Sötétségben nevelkedett, lennt abban a lyukban, ahol a harc az élete részévé vált. Itt sokkal hitelesebb volt mint a képregényekben vagy mint a másik filmben szerintem.


A film pedig nekem sem teljesen érte el a második színvonalát, abban nagyobb volt a feszültség is, meg valahogy a sztori is egy kicsit jobban bejött, de azért az első részt felülmúlta.

Sőt szerintem a Bosszúállókat is.

2012. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!