Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Flicka. , ezt most nem értem....

Flicka. , ezt most nem értem. HELP! (? )

Figyelt kérdés
Megnéztem mind a 3 részét.., bár az uccsó 2t angolul, szóval nem sokat értettem... a 2. részben hova lett Katy? mi derült ki a naplójából? a 3.ban meg hova tűnt a 2. részben lévő csaj, és a végén, akkor miért, és hova vitte vissza a fazon Flicka-t? Ha egyazon lóról beszélünk mind3 filmben, akkor nem értem, hogy hogy kerül a képbe a másik két csaj Katy-n kívül.

2012. júl. 27. 18:43
 1/7 Handuc ***** válasza:
nem csak 2 részes?
2012. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már van 3.rész is!!

FLICKA(3)COUNTRY PRIDE 2012.

Egyenlöre csak angolul,magyar felirat persze nincs hozzá.

2012. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen van 3.....de a kérdésemre a válasz?
2012. júl. 31. 22:50
 4/7 Handuc ***** válasza:
Szerintem ez 3 teljesenmás történet. Mind a háromban Flickának hívják a lovat, de nem ugyanarról a lóról van szó.
2012. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De közben megszereztem feliratosan az összeset... ugyanarról a lóról szól a történet.. a 2. részben Katy apja eladta a farmot az egyik rokonuknak, Katy pedig állatorvosira ment.

És az új farmtulaj lányáé lesz Ficka, közben 1x vissza engedik a musztángokhoz, de 1 év elteltével vissza viszik a farmra Flicka-t a csikójával együtt. A 3. részben felégett a farm, ezért Toby elmegy dolgozni egy lovardába (lovas iskolába) amíg felújítják a farmot, és addig egy másik csaj lovagolja Flicka-t, mikor felújították a farmot, Toby vissza megy Flica-val, de otthagyja a lovardás csajnak a 2. rész végén született kiscsikót.

2012. aug. 9. 14:03
 6/7 anonim válasza:
Szia. Hol tudtad meg nézni magyar felirattal a 3. részét? mert a második rész már van szinkronosan is.. de a 3. részt angolul sem találom sehol nem hogy magyar felirattal vagy szinkronnal.. :(
2014. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
na a 2. részben Katy egyetemrement és elattákafarmot asszem es az egyikrokonuknál van a 2. részben a 3. ban ugye odaviszika lovat mert tűz volt ott ahol a 2. részben volt és oda viszi vissza és a 3. ban a csaj megkapja flicka csikóját
2015. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!