Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aang legendája vs Korra...

Aang legendája vs Korra legendája?

Figyelt kérdés
Vélemények, ki szerint melyik a jobb, ki melyiket látta?

2012. júl. 29. 16:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
14%
Aaang 6/10 Korra 3/10 ha pontoznom kéne ..
2012. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen az Aang legendája.
2012. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
68%

Nekem valamiért a Korra jobban tetszik :)


Talán Amon miatt, kedvelem a magabiztos, karizmatikus jellemeket.

De lehet csak azért, mert már olyan régen vártam...


SPOILER----- ha nem láttad a 12 részt a Korra legendájából ne olvass tovább-------------



Mondjuk az utolsó rész mindent vitt, azt igazán kihúzhatták volna 2 részbe, nagyon pörgős lett, ami tetszett is, de sajnálom hogy kicsinálták Amont és Tarrlokot ilyen egyszerűen az írók... Bárcsak visszajönnének a 2. fejezetben, de nem mondtak semmit róluk a rendezők az amcsi Comic-Conon..

2012. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Korra jobban tetszett mivel sokkal rövidebb emiatt pörgősebb is lett Amon meg tényleg jó főellenség volt. Ettől függetlenül A Aang legendáját is szerettem. Útólsóval egyet értek nekem se tetszett annyira hogy ilyen simán vége lett.
2012. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Aang legendája az kb:10/10 pontot kap a Korra legendája meg kb 7/10-et.

Az Aang legendája jobb hosszabb és érdekesebb.

Az új szereplők gagyik max Korra jó benne meg Aang fiai.

Az Korra legendájából hiányolom a vicces szereplőket mint Pl:Sokka Topf vagy a jó öreg Iroh bácsi.


De ez csak az én véleményem,szal sztem az Aang legendája sokkal jobb.

2012. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

nekem Aang legendájába Katara volt a kedvencem:)

a Korra legendáját sajna még nem láttam:)

2012. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Nekem Katara és Aang
2012. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
Láttam már mind a kettőt (sajna a korrásat csak angolul), de nekem valahogy a Korra Legendája jobban tetszett. ;) Valamivel izgalmasabb szerintem mint az Aang Legendája. :/
2012. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, más a véleménye sztem, azért volt rossz mert 12 részbe beletömörítették és nem tudtunk meg szinte semmit a szereplőkről.De nekem akkor az Aang legendája lenne a kedvencem.
2012. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok dönteni.Igazából mindkettő ugyanolyan szörnyűre sikeredett.Egy ilyen rossz minőségű rajzfilm nem való a nickelodeon kinálatába.Inkább menne a cartoon network-ön mert nincs olyan csatornám és még csak látnom se kellene.Ráadásul most avatar hétvége lesz nem értem hogy gondolják hogy egy csomó jó műsort eltörölnek ezért hogy leadják az összes rész egyszerre.És csak 22:10 perctől vannak újra normális műsorok.Na mindegy,Aang legendája:-100/10.Korra legendája:még nem láttam de remélem nem adatik meg a "szerencse".
2012. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!